Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğba Sarıünal’dan ‘Akıl Tutulması’
Tuğba Sarıünal’dan ‘Akıl Tutulması’
Bağımsız karakterlerin kesişen yolları, gerçekçi bir kurgu ve tahmin edilmesi mümkün olmayan bir final. Tuğba Sarıünal, 'Sanrı' ve 'Paranoya' romanlarının ardından son kitabı 'Akıl Tutulması'yla raflarda...
Kültür Sanat 5 Temmuz 2017 - 12:46

Sanrı ve Paranoya romanlarıyla beğeni toplayan Tuğba Sarıünal, son romanı ‘Akıl Tutulması’”yla bir kez daha okurlarıyla buluşuyor. Merak unsurunun ön planda tutulduğu romanda, birden fazla duyguyu bir arada ama farklı bir bakış açısıyla anlatan yazar, Olimpos Yayınları’ndan çıkan ‘Akıl Tutulması'nda okuru adeta bir bulmacanın içine davet ediyor.

TUĞBA SARIÜNSAL KİMDİR? 

Balıkesir'de doğdu. Ankara Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin eğitiminin ardından, Drama İstanbul Senarist Geliştirme Merkezi'nden mezun oldu. Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Craft Oyunculuk Atölyesi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Çeşitli dizi ve film projelerinde rol aldı. Profesyonel olarak mankenlik ve foto-modellik yaptı. 2012 yılında katıldığı Best Model Yarışması'nda en iyi fizik ödülünü aldı. Aynı zamanda senaristlik ve yazarlık yapan Sarıünal'ın ilk romanı “Nakil” 2013 yılında yayınlandı. Sarıünal, diğer yıllarda Sanrı, Paranoya ve Arkadaşlar Ev Halim adlı kitaplarıyla okuyucularıyla buluştu.

Son güncelleme: 16:47 - 05.07.2017