Tüm zamanların en iyisi Avengers Endgame olacak

Avengers Endgame, vizyona girdiği ilk haftasında dünya genelinde 1 milyar doları aşkın hasılat elde edecek ve "en iyi açılış yapan film" unvanına erişecek.

Tüm zamanların en iyisi Avengers Endgame olacak

Avengers Endgame vizyona girer girmez, beyazperdede fırtına estirmeye başladı. Bir önceki Avengers Infinity War’da insanlığın yarısını yok eden Thanos’la mücadele etmek için bir araya gelen kahramanlar, sinema salonlarının da dolup taşmasına vesile oldu. Dünya ile birlikte Türkiye’de de dün vizyona giren filmin hasılat beklentisi ise dudak uçuklattı.

BİR ÖNCEKİ REKOR DA AVENGERS’INDI

Filmin bu hafta sonunda toplam hasılatının 300 milyon doları aşması bekleniyor. Bu da hafta sonu için “en iyi açılış yapan film” unvanının kazanması demek. Bir önceki rekor ise Avengers Infinity War filmine aitti.

Avengers Endgame’in bir haftalık periyotta ise 1 milyar doları aşkın hasılat elde etmesi bekleniyor. Film, bu hasılatla birlikte “en kısa sürede, en fazla hasılat elde edecek yapım” olarak tarihe geçecek.

Kylie Jenner ve Travis Scott Avengers: Endgame (Yenilmezler 4) karakterlerine büründü İlginizi Çekebilir Kylie Jenner ve Travis Scott Avengers: Endgame (Yenilmezler 4) karakterlerine büründü