U2, üç yıl sonra yeni bir şarkıyla dönüyor

2019'dan beri dinlenen ve turne ya da yeni albüm çalışması içinde olmayan grup sessizliğini bozdu. U2, "Your Song Saved My Life" isimli şarkıyla geri dönüyor.

U2, üç yıl sonra yeni bir şarkıyla dönüyor

Grup Noel zamanı vizyona girmesi planlanan Sing 2 (Şarkını Söyle 2)’de de yer alacak Your Song Saved My Life’ı yayınladı.

Sing 2 filmi üç U2 şarkısını kapsayacak: “Where the Streets Have No Name” (Tori Kelly, Taron Egerton, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon ve Nick Kroll tarafından seslendirildi); “Stuck in a Moment in You can’t Get Out Of Out” (Johansson’ın performansıyla) ve “I Still Have Find What I’m Founding For You” (Johansson ve Bono ile bir düet).

U2, yeni şarkısını bu haftanın başlarında Instagram’da ve TikTok’ta sundu.

@u2 Your Song Saved My Life (From Sing 2). Out now! @singmovie ♬ Your Song Saved My Life – From Sing 2 – U2

Ayrıca grup 1991 albümü Achtung Baby’nin 30. yıldönümünü kutlamak için kariyeri boyunca performanslarından ve turlarından arşiv görüntülerini TikTok’ta paylaşacak.

Adele 30 adlı yeni albümünün şarkı listesini yayınladı İlginizi Çekebilir Adele 30 adlı yeni albümünün şarkı listesini yayınladı Ed Sheeran'dan üzücü haber: Albümüne günler kala Covid oldu İlginizi Çekebilir Ed Sheeran'dan üzücü haber: Albümüne günler kala Covid oldu Efsanevi grup ABBA, 40 yıl sonra yeni albümle dönüyor İlginizi Çekebilir Efsanevi grup ABBA, 40 yıl sonra yeni albümle dönüyor