Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Üniversiteliler soracak tiyatrocular cevaplayacak
Üniversiteliler soracak tiyatrocular cevaplayacak
Üniversite öğrencilerini kültür ve sanat dünyasıyla buluşturma amacıyla kurulan ÜniKumbaravan'ın düzenlediği 'Tiyatro Zirvesi', 30 Nisan Pazartesi günü Tasarım Atölyesi Kadıköy'de gerçekleştirilecek. 
Kültür Sanat 12 Nisan 2018 - 13:49

Kasım 2016'da bu yana dek faaliyetini sürdüren, üniversite öğrencilerinin kültür ve sanat bilgisini arttırmak amacıyla ücretsiz bilet ve kitap sağlayan sosyal girişim ÜniKumbaravan; ‘Tiyatro Zirvesi’ni düzenliyor.

Tiyatro Zirvesi, 30 Nisan Pazartesi 09:30 ile 18:30 saatleri arasında yapılacak. Öğrencilerden katılım için ücret talep edilmeyeceği etkinlik ile sosyal medya aracılığıyla bir milyon öğrenciye ulaşmak hedefleniyor.

Zirvede 150 kişilik öğrenci grubu yer alacak. Zirve boyunca sorulan tüm sorular not alınarak başta araştırma yapmalarını teşvik etmek amacıyla akademisyenlere ve sonrasında tüm sanat paydaşlarına gönderilecek.

Zirvede Ali Biber, Ayhan Taş, Ata Özdemirci, Behzat Uygur, Süheyl Uygur, Cenk Tunalı, Gizem Aldemir, Gülay Yıldız, İsmail Nuri, Mehmet Ergen, Şivan Adalı ve Tarkan Osoy konuşma yapacak.

afis2