Ünlü aktris Jane Fonda’dan samimi açıklama: “Yüzümü gerdirdim ama…”

84 yaşındaki ikonik aktris Jane Fonda, yaşlanma ve estetik hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

Ünlü aktris Jane Fonda’dan samimi açıklama: “Yüzümü gerdirdim ama…”

İki Oscar ödüllü oyuncu ve aktivist Jane Fonda, yüz gerdirme ameliyatı olduğu için gurur duymadığını açıkladı.

People’de yer alan habere göre, kendisine sorulduğunda yaşını söylemekten çekinmediğini itiraf etti ve bununla birlikte kendi kendine “Evet, Fonda. Bir antrenöre paran var. Estetik ameliyata paran var. Yüz bakımına paran var. Genç görünmeye devam etmene yardımcı olacak şeyleri karşılayabilirsin. Bu doğru. Para yardımcı olur. Bir zamanlar birinin dediği gibi, iyi genler ve çok para” dediğini belirterek bakış açısını anlattı.

“BAĞIMLI OLMAMAK GEREK”

Estetik geçmişi hakkında konuşurken, “Berbat görünüyorum. Yüz gerdirdim ve çarpık görünmek istemediğim için durdum. Bundan gurur duymuyorum.”

“Gençlerin yaşlanmaktan korkmamalarını sağlamak, insanlara sırf belli bir yaşta olmanızın hayattan vazgeçmeniz, eğlenmekten vazgeçmeniz, erkek veya kız arkadaş sahibi olmaktan vazgeçmeniz anlamına gelmediğini anlamalarına yardımcı olmak istedim.”

“Şimdi, tekrar yapmam gerekip gerekmediğini bilmiyorum. Ama yaptım. Kabul ediyorum. Buna bağımlı olabilirsin. Devam etme. Pek çok kadın buna bağımlı” diyerek son yıllarda artan estetik çılgınlığını eleştirdi.

“Çok fazla yüz bakımı yapmıyorum, yüz kremlerine ya da bunun gibi şeylere çok fazla para harcamıyorum, ama nemlendirici kullanıyorum, uyuyorum, hareket ediyorum, güneşten uzak duruyorum ve beni güldüren iyi arkadaşlarım var. Gülmek de güzel bir şey” diyerek her şeyi estetiğe bağlamadığının altını çizdi.

 

G.I. Jane'in saç stilisti: 'Jada neden gözlerini devirdi anlamadım' İlginizi Çekebilir G.I. Jane'in saç stilisti: 'Jada neden gözlerini devirdi anlamadım' Drake'in corona virüsü testi pozitif çıktı İlginizi Çekebilir Drake'in corona virüsü testi pozitif çıktı Kot pantolonundaki küçük ceplerin sırrını biliyor musunuz? İlginizi Çekebilir Kot pantolonundaki küçük ceplerin sırrını biliyor musunuz?

 

Loading...