Sex and the City’nin sevilen oyuncusu öldü

Bir döneme damga vuran Sex and the City'nin yıldızı Willie Garson'un yaşamını yitirdiği açıklandı.

Sex and the City’nin sevilen oyuncusu öldü

Ünlü dizi Sex and the City’de yetenek avcısı ve menajer Stanford Blatch karakterini canlandıran ünlü aktör Willie Garson, 57 yaşında yaşamını yitirdi.

Acı haberi Garson’un oğlu kamuoyuna duyurdu. Dizide Sarah Jessica Parker’ın canlandırdığı Carrie Bradshaw’un en yakın arkadaşlarından ve sırdaşlarından birini canlandıran Garson, Sex and the City’nin devamı niteliğindeki And Just Like That’te de yer alıyordu.

Ünlü oyuncunun ölüm sebebi açıklanmadı.

New Jersey doğumlu ünlü oyuncunun ölüm nedeni açıklanmadı. Sex and the City’nin yanı sıra 1980’lerde Cheers, LA Law gibi dizilerden yer alan Garson 1990’larda ise X-Files ve Friends gibi dizilerde yan roller üstlenmişti.

Garson’un Sex and the City’de rol arkadaşı olan ve Cyntiha Nixon karakterini canlandıran Miranda Hobbes da, “Biz hepimiz onu çok seviyorduk ve onunla çalışmaya bayılıyorduk. Sette ve gerçek hayatta bitmeyen bir eğlencesi vardı” ifadesini kullandı.

Ailesi kayıp ilanı vermişti... Günlerdir ulaşılamayan ünlü oyuncu Tanya Fear bulundu İlginizi Çekebilir Ailesi kayıp ilanı vermişti... Günlerdir ulaşılamayan ünlü oyuncu Tanya Fear bulundu Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence hamile olduğunu açıkladı İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence hamile olduğunu açıkladı Jennifer Lopez, eski aşkını Instagram'dan da sildi İlginizi Çekebilir Jennifer Lopez, eski aşkını Instagram'dan da sildi