Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü DJ Jeremy Olander set başına geçiyor
Ünlü DJ Jeremy Olander set başına geçiyor
Elektronik müziğin star isimlerinden Jeremy Olander, setlerindeki yüksek enerji ve hipnotize edici kurgusuyla Big Burn Nights için Roxy sahnesinde olacak. 
Kültür Sanat 13 Şubat 2018 - 14:55

Geçtiğimiz yaz ilki düzenlenen ve 25 bin müzikseveri 3 günde 100 DJ ile buluşturan, İstanbul'un yeni festival deneyimi Big Burn, kış sezonunda da elektronik müziğin efsane isimlerini Big Burn Nights serisi ile Roxy'de ağırlıyor. Tiga, Dubfire ve Gaiser'i İstanbul'da misafir eden Big Burn Nights serisi 17 Şubat'ta ise dünyaca ünlü İsveçli DJ Jeremy Olander'ı Roxy'de müzikseverlerle buluşturacak.

Elektronik müziğin İskandinav coğrafyasının yeni starlarından olan Olander, Bedrock ve Suara gibi plak şirketlerinden çıkardığı parçalardan sonra kendi label’ı Vivrant’ı kurdu. DJ, prodüktör ve plak şirketi sahibi Jeremy Olander, Sasha ve John Digweed gibi efsanevi isimlerden sonra gerçek progresif stilin temsilcileri arasında gösteriliyor.

Gecede Olander’e eşlik edecek isim ise Gadi Mitrani. Türkiye sahnesinin saygın isimlerinden biri olan, Kompakt ve Galaktika gibi label’lardan çıkardığı parçalarla isim yapan Mitrani, ülkemizdeki en iyi kulüp ve festivaller de sahne aldı.