Ünlü oyuncu Mena Suvari’den “üçlü seks” itirafı

Amerikan Güzeli, Amerikan Pastası, Six Feet Under gibi Hollywood yapımlarında rol alarak şöhrete kavuşan ve bir döneme damga vuran ünlü oyuncu Mena Suvari yıllar sonra yaşadığı manipülasyon ve psikolojik şiddeti itiraf etti. Suvari, üçlü seks yapmaya zorlandığını söyledi.

Ünlü oyuncu Mena Suvari’den “üçlü seks” itirafı

Ünlü Hollywood yıldızı Mena Suvari, yıllar sonra çarpıcı açıklamalarda bulundu… İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden The Guardian’a konuşan oyuncu, henüz gençken birlikte olduğu bir erkek arkadaşının kendisine fiziksel ve sözlü şiddet uyguladığını söyledi.

Amerikan Güzeli filmiyle akıllara kazınan 43 yaşındaki Suvari, henüz 17 yaşındayken yaşadıklarını anlattı. O dönem birlikte olduğu bir erkeğin kendisini cinsel ilişkiye zorladığını ve üçlü seks yapmak üzere baskıda bulunduğunu söyledi. O dönemki erkek arkadaşının ismini söylemeyen Suvari, “O dönemki erkek arkadaşım bana kadın bulmamı ve üçlü ilişkiye girmemi istedi. Bu kadınlardan biriyle sette tanıştım” ifadesini kullandı.

Mena Suvari, yaşadıklarını kamuoyu ile paylaştı.

Suvari, cinsel ilişkiye girdiği kadınlardan biriyle daha sonra karşılaştığını söyleyerek, “Cinsel ilişkiye girdiğim kadın bana, o dönemki erkek arkadaşımın ona yalan söylediğini dile getirdi” dedi.

HASTANELİK OLMUŞ

İsmi açıklanmayan adamın, “Mena, seninle üçlü ilişkiye girmek istiyor” dediği öğrenildi.

Suvari, hoşuna gitmeyen seks aksesuarları kullanmaya zorlandığını ve ters ilişkiye girdiği bir dönemde hastanelik olduğunu da dile getirdi. Suvari, “Bazıları için sağlıklı olabilecek konularla ilgili olumsuz konuşmak istemiyorum fakat bana hiç söz hakkı verilmedi ve bu durum benim için çok yıkıcıydı” ifadesini kullandı.

Ünlü oyuncu Brad Pitt etek giydiği yeni imajıyla dikkat çekti İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu Brad Pitt etek giydiği yeni imajıyla dikkat çekti Johnny Depp'in yeni projesi belli oldu: Ünlü oyuncu Netflix projesi ile setlere dönüyor İlginizi Çekebilir Johnny Depp'in yeni projesi belli oldu: Ünlü oyuncu Netflix projesi ile setlere dönüyor
Loading...