Ünlü şarkıcı Nicky Moore 75 yaşında hayatını kaybetti

Samson grubunun solisti Nicky Moore, parkinson sebebiyle yaşamını yitirdi.

Ünlü şarkıcı Nicky Moore 75 yaşında hayatını kaybetti

Heavy metal grubu Samson’ın solisti Nicky Moore, parkinson hastalığına karşı yürüttüğü savaşın ardından 75 yaşında hayatını kaybetti.

1980’lerde heavy metal gruplarının yolunu açan İngiliz müzisyen, Louder dergisine göre, son günlerini huzurevinde geçirdi.

Grubun Facebook’taki resmi hesabından yaptıkları bir açıklamada solistin üzücü vefatı ekibi tarafından doğrulandı.

Açıklamada, “Beden ve ruh olarak hayattan daha büyük bir adam olan Nicky’nin bu sabah ne yazık ki vefat ettiğini hepinize bildirmek zorunda olduğumuz için büyük bir üzüntü duyuyoruz.”

“Tek bir ömürde bin ömür yaşamış bir adam, dinlenmeye ihtiyacı olduğuna karar vermiş. Rahat uyu sevgili dostum. Hepimiz seni özleyeceğiz” ifadeleri yer aldı.

Hayranları kısa süre sonra, ailesine taziye mesajlarını iletmek için gönderinin yorumlar bölümüne akın etti.

 

'Küçük Deniz Kızı'nın Ursula'sı Pat Carroll yaşamını yitirdi İlginizi Çekebilir 'Küçük Deniz Kızı'nın Ursula'sı Pat Carroll yaşamını yitirdi Star Trek yıldızı Nichelle Nichols 89 yaşında yaşamını yitirdi İlginizi Çekebilir Star Trek yıldızı Nichelle Nichols 89 yaşında yaşamını yitirdi Bill Gates'in kızı Phoebe Gates güzelliğiyle göz kamaştırdı İlginizi Çekebilir Bill Gates'in kızı Phoebe Gates güzelliğiyle göz kamaştırdı

 

 

Loading...