Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü yazarlardan öğretmenleri şaşırtan sürpriz
Ünlü yazarlardan öğretmenleri şaşırtan sürpriz
Ahmet Ümit, Buket Uzuner, İclal Aydın gibi sevilen yazarlar, öğretmenlere unutulmaz bir '24 Kasım' yaşattı. Yazarlar, öğretmenleri okullara giderek ziyaret etti. 
Kültür Sanat 24 Kasım 2017 - 13:32

Ahmet Ümit, Buket Uzuner, İclal Aydın gibi sevilen yazarlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde okullara gitti. D&R’ın organize ettiği buluşmada Ahmet Ümit, Kağıthane Zilşan Alkoç Orta Okulu’nun öğretmenler odasına ziyarette bulundu. Ümit’i gören öğretmenler, çok mutlu olduklarını belirterek, hediye edilen kitapları yazara imzalattılar.

ahmetumit
Buket Uzuner de Maltepe’deki Tepe İlköğretim Okulu’nda önce habersizce bir sınıfın kapısını çaldı. Öğretmen ve öğrenciler büyük şaşkınlık yaşarken, Buket Uzuner, öğrencilere ‘Ah bir kedi olsam’ kitabından söz etti. Daha sonra teneffüste öğretmenlerle bir araya gelen Uzuner, öğretmenlerin kutsal bir görev yaptığını belirterek Öğretmenler Günü’nü kutladı. Buket Uzuner ile öğretmenler uzun süre sohbet etti.

buketuzuner
Sarıyer İlköğretim Okulu’nun konuk yazarı ise İclal Aydın oldu. Teneffüste İclal Aydın’ı karşılarında gören öğretmenler büyük mutluluk yaşadılar. İclal Aydın, öğretmenlerinin kendi hayatının akışında büyük önem taşıdığını ve bugünlere gelmesinde öğretmenlerinin büyük katkısı olduğunu anlattı. Kitaplarını imzalayan İclal Aydın, Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Son güncelleme: 13:33 - 24.11.2017