Ünlü yönetmen Steven Spielberg ilk kez bir müzik klibini yönetti

Dünyanın en ünlü yönetmenlerinden biri olan Steven Spielberg, yönettiği ilk müzik videosunu yayınladı.

Ünlü yönetmen Steven Spielberg ilk kez bir müzik klibini yönetti

Gişe rekorları kıran “Jurassic Park” veya “Saving Private Ryan” gibi filmleriyle tanınan ABD’li yönetmen Steven Spielberg, filmlerine göre biraz daha az iddialı olsa da, başka bir sınırı aştı ve ilk müzik videosunu yaptı.

75 yaşındaki yönetmen, “Cannibal” şarkısının klibi için, Mumford & Sons grubundan İngiliz-Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Marcus Mumford ile birlikte çalıştı.

Yönetmenin sandalyesini Spielberg’ün eşi Kate Capshaw itti.

Spielberg’in dört dakikalık siyah beyaz videoyu tek seferde telefonunda çektiğini söyleyen Mumford’a göre, video, 3 Temmuz’da New York’taki bir lisenin spor salonunda çekildi.

Mumford çalışmayla ilgili olarak, “Bu müziği size getirmek için çevremdeki insanların desteği beni çok etkiledi ve tüm minnettarlığımı ifade edemiyorum bile. İnsanlar anladığında, aklımı başımdan alıyor. Kate ve Steven daha yeni anladılar ve onlara ne kadar teşekkür etsem azdır” dedi.

Spielberg’in en son projesi “West Side Story” filmi oldu ve yeniden çevrimi geçtiğimiz yıl büyük beğeni topladı.

Juliette Binoche, Steven Spielberg'ü neden reddettiğini açıkladı İlginizi Çekebilir Juliette Binoche, Steven Spielberg'ü neden reddettiğini açıkladı Steven Spielberg, bir daha asla müzikal yönetmeyeceğini söyledi İlginizi Çekebilir Steven Spielberg, bir daha asla müzikal yönetmeyeceğini söyledi Bildiklerinizi unutun... Gezmeye değer 10 sıra dışı müze ve galeri İlginizi Çekebilir Bildiklerinizi unutun... Gezmeye değer 10 sıra dışı müze ve galeri
Loading...