Ünlülerden Atatürk paylaşımları! “Yolun yolumdur… Ömrüm senindir”

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81'inci yılında ünlü isimler de sosyal medyada mesajlarını paylaşıyor. O ismiler arasında yer alan Emre Kınay'ın mesajı oldukça dikkat çekiciydi. Kınay, Atatürk'ü andığı paylaşımında, "Yolun yolumdur... Ömrüm senindir... Minnettarım sana ve arkadaşlarına... Üç kuruş için ruhunu satanlara inat son nefesime kadar izindeyim" yazdı.

Ünlülerden Atatürk paylaşımları! “Yolun yolumdur… Ömrüm senindir”

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, bundan 81 yıl önce saat 9’u 5 geçe aramızdan ayrıldı. Ulu Önder, bugün tüm Türkiye tarafından anılıyor. Sosyal medyayı Atatürk mesajları ile dolduranlar arasında ünlü isimler de var… Ünlü isimler Atatürk’e minnetlerini ve saygılarını belirterek, çeşitli mesajlar paylaştı.

O paylaşımlar şöyle:

tarkan-660x320.jpg" alt="" width="660" height="320"/>

10 Kasım 1938 Atatürk'ün vefatında yayınlanan görüntüler İlginizi Çekebilir 10 Kasım 1938 Atatürk'ün vefatında yayınlanan görüntüler 10 Kasım özel videosu: Mustafa Kemal Atatürk ve demokrasi İlginizi Çekebilir 10 Kasım özel videosu: Mustafa Kemal Atatürk ve demokrasi 10 Kasım sözleri ve şiirleri... Atatürk'ü kaybedişimizin 81. yılında anıyoruz... İlginizi Çekebilir 10 Kasım sözleri ve şiirleri... Atatürk'ü kaybedişimizin 81. yılında anıyoruz...
Loading...