Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlülerin portreleri Kadir Akyol’un ‘İmgenin Refleksi’ sergisinde
Ünlülerin portreleri Kadir Akyol’un ‘İmgenin Refleksi’ sergisinde
Kadınların öncülüğünde kurulan 'İyilik İçin Sanat Derneği', portre sanatında yetenekli olan genç kuşak sanatçılardan Kadir Akyol'un 'İmgenin Refleksi' isimli sergisini, sanatseverlerle buluşturdu. 
Kültür Sanat 27 Temmuz 2017 - 18:09

‘İyilik için Sanat Derneği’nin desteğiyle açılan ‘İmgenin Refleksi’ni, The Sofa Oteli'nin çatı katında bulunan Frankie İstanbul’da sanatseverlerle buluşturdu. İyilik için Sanat Derneği Başkanı Selin Bozkurt ev sahipliğinde gerçekleşen sergiye Kaya Demirer, İlkem Öztürk, Bubi-Ayşe Hayon, Ahmet Yeşil, Cahide Erel, Esra Meral Demircan, Dilek Yalçın, Fatma Zeynep Çilek, ve Seydi Murat Koç gibi çok sayıda sanatçı ve sanatsever davetli olarak katıldı. Sergi, popüler kültürün ve geleneksel yaşantının, popüler olanın ve modern resmin, lirizmin ve ironinin unsurları dinamik bir uyum içinde yan yana getiriyor.

iyilikicinsanat
ÜNLÜ İSİMLERİN PORTRELERİ YER ALIYOR

Portreler arasında Anthony Hopkins, Natalie Portman, Game of Thrones'dan Daenerys Targaryen, Khal Drogo, Marilyn Monroe ve Scarlett Johansson bulunuyor. Kadir Akyol'un, 13. kişisel resim sergisi, 25 Temmuz – 4 Eylül 2017 tarihleri arasında Frankie İstanbul'da sanatseverler tarafından izlenebilecek.

gandalf