Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Unutulmaz şarkılarla nostalji yolculuğuna çıkardılar
Unutulmaz şarkılarla nostalji yolculuğuna çıkardılar
Şarkılarıyla 70’li yıllara damga vuran ve Baha Boduroğlu orkestrası eşliğinde Asu Maralman, Bilgen Bengü, Coşkun Demir, Ercan Turgut, Ersan Erdura, Güzin ile Baha, Sevda Karaca ve Yeşim, Anadolu Yakası'nda dinleyicilerini nostalji yolculuğuna çıkardı.
Kültür Sanat 28 Kasım 2017 - 11:40

Bir döneme adını yazdıran ve Türk pop müziğine damga vuran eserlere imza atan ünlü sanatçılar, canlı performanslarıyla dinleyicileri 70’li yıllara götürdü. Şarkılarıyla yıllar içinde büyük hayran kitlelerine ulaşan sanatçılar kimi neşeli kimi duygusal şarkılarıyla Palladium Ataşehir’de dinleyicileriyle buluştu.

Büyük bir coşku içinde geçen konserde adeta ustalar geçidi yaşandı.  Şarkılar yüzlerce kişilik koro eşliğinde söylenirken, sahnedeki sanatçılar bir döneme damga vuran Calipso Kralı Metin Ersoy’u andı.

Ercan Turgut, Metin Ersoy’un unutulmaz şarkılarını seslendirdi. Yeşim’in seslendirdiği Sessiz Gemi şarkısında birçok dinleyici gözyaşlarını tutamadı.

Ersan Erdura ise sahneden inerek şarkılarını seyircilerle birlikte seslendirdi.