Sözcü Plus Giriş

Unutulmaz şarkılarla nostalji yolculuğuna çıkardılar

Şarkılarıyla 70’li yıllara damga vuran ve Baha Boduroğlu orkestrası eşliğinde Asu Maralman, Bilgen Bengü, Coşkun Demir, Ercan Turgut, Ersan Erdura, Güzin ile Baha, Sevda Karaca ve Yeşim, Anadolu Yakası'nda dinleyicilerini nostalji yolculuğuna çıkardı.

null
Güncellenme: 11:40, 28/11/2017
Unutulmaz şarkılarla nostalji yolculuğuna çıkardılar

Bir döneme adını yazdıran ve Türk pop müziğine damga vuran eserlere imza atan ünlü sanatçılar, canlı performanslarıyla dinleyicileri 70’li yıllara götürdü. Şarkılarıyla yıllar içinde büyük hayran kitlelerine ulaşan sanatçılar kimi neşeli kimi duygusal şarkılarıyla Palladium Ataşehir’de dinleyicileriyle buluştu.

Büyük bir coşku içinde geçen konserde adeta ustalar geçidi yaşandı.  Şarkılar yüzlerce kişilik koro eşliğinde söylenirken, sahnedeki sanatçılar bir döneme damga vuran Calipso Kralı Metin Ersoy’u andı.

Ercan Turgut, Metin Ersoy’un unutulmaz şarkılarını seslendirdi. Yeşim’in seslendirdiği Sessiz Gemi şarkısında birçok dinleyici gözyaşlarını tutamadı.

Ersan Erdura ise sahneden inerek şarkılarını seyircilerle birlikte seslendirdi.

İlginizi ÇekebilirGenco Erkal: Atatürk'ün değerini daha fazla anlayacağızGenco Erkal: Atatürk'ün değerini daha fazla anlayacağız