Sözcü Plus Giriş

Usta eller ve genç yetenekler buluşuyor

19 sanatçının yer aldığı 'Öncesonra' adlı sergide, sanat ortamının yakından tanıdığı usta sanatçılar ile genç sanatçılar ve sanatçı adayları bir araya geliyor

null
Güncellenme: 11:16, 17/02/2017
Usta eller ve genç yetenekler buluşuyor

Mine Gülener'in organzatörlüğünde Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi'nde 8 Şubat – 8 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan sergi, Kadıköy'de 1985 yılında kurulan galerinin Avrupa Yakası'ndaki serüveninin ardından yeniden Kadıköy'deki sanatsal faaliyetlerine başlamasının da bir sembolü niteliğinde.

dans2

Türk sanatına gerek sanatsal üretimleriyle, gerek yetiştirdikleri sanatçı adayları ile yön veren, sanat ortamının yakından tanıdığı usta sanatçılar ile sanat kariyerinin başındaki sanatçılar ve sanatçı adaylarının yapıtlarını bir araya getiren ‘Öncesonra’ sergisi, eski ile yeni kuşak arasındaki bağları, ara yolları tanımlama fırsatı sunuyor.

3

19 sanatçının yer aldığı ‘Öncesonra’ başlıklı grup sergisi 8 Şubat – 8 Mart 2017 tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi, Sanat Galerisi'nde izlenebilir.

İlginizi ÇekebilirYaratılmak istenen topluma bir başkaldırı: 'Değerler Listesi'Yaratılmak istenen topluma bir başkaldırı: 'Değerler Listesi'
Yayınlanma Tarihi:11:14,