Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Usta eller ve genç yetenekler buluşuyor
Usta eller ve genç yetenekler buluşuyor
19 sanatçının yer aldığı 'Öncesonra' adlı sergide, sanat ortamının yakından tanıdığı usta sanatçılar ile genç sanatçılar ve sanatçı adayları bir araya geliyor
Kültür Sanat 17 Şubat 2017 - 11:14

Mine Gülener'in organzatörlüğünde Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi'nde 8 Şubat – 8 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan sergi, Kadıköy'de 1985 yılında kurulan galerinin Avrupa Yakası'ndaki serüveninin ardından yeniden Kadıköy'deki sanatsal faaliyetlerine başlamasının da bir sembolü niteliğinde.

dans2

Türk sanatına gerek sanatsal üretimleriyle, gerek yetiştirdikleri sanatçı adayları ile yön veren, sanat ortamının yakından tanıdığı usta sanatçılar ile sanat kariyerinin başındaki sanatçılar ve sanatçı adaylarının yapıtlarını bir araya getiren ‘Öncesonra’ sergisi, eski ile yeni kuşak arasındaki bağları, ara yolları tanımlama fırsatı sunuyor.

3

19 sanatçının yer aldığı ‘Öncesonra’ başlıklı grup sergisi 8 Şubat – 8 Mart 2017 tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi, Sanat Galerisi'nde izlenebilir.

Son güncelleme: 11:16 - 17.02.2017