Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu, genç ismin klibinde
Usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu, genç ismin klibinde
Bir süredir ekranlarda görünmeyen duayen tiyatro sanatçısı Kayhan Yıldızoğlu, müzisyen Hakan Maz'ın 'Bekledim' isimli şarkısının klibinde yer aldı. 
Kültür Sanat 8 Ocak 2019 - 10:52

Hakan Maz, ikinci çalışması ‘Bekledim' ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Söz, müzik, aranje ve prodüktörlüğü Hakan Maz'a ait olan eser Babajim Stüdyolarında kaydedildi. Birçok değerli müzisyenin katkıda bulunduğu bu single’da akustik ve elektrik gitar kayıtlarında kendisinin de yer aldığı Hakan Maz'a yaylı kayıtlarında İstanbul Strings, perdesiz gitar kaydında Cenk Erdoğan, bas gitar kaydında İrfan Keçebaşoğlu, elektrik gitar kaydında Onur Taşkan, davul ve perküsyon kayıtlarında Barış Buran, klarnet kaydında Serkan Bağtır, eşlik etti. Şarkının mix ve mastering çalışmaları ise Sarı Ev Müzik Yapım Prodüksiyon'da Barış Büyük ile tamamlandı.

Şarkının klip yönetmenliğini Oğuzhan Ejderoğlu üstlendi. Tamamı İstanbul Heybeliada'da geçekleşen klibin sürprizi ise usta tiyatro sanatçısı Kayhan Yıldızoğlu’ydu. Klip hayatın doğal döngüsü olan yaşlanmak, yalnızlık, beklentiler ve dolaylı olarak aşk özlemini anlatıyor.