Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Valilikten ‘Genç Bi Şenlik Sömestr’ konser organizasyonuna iptal kararı
Valilikten ‘Genç Bi Şenlik Sömestr’ konser organizasyonuna iptal kararı
20 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek olan 'Genç Bi Şenlik Sömestr' valilik tarafından saatler kala iptal edildi. Konu ile ilgili 'Genç Bi Şenlik Sömestr' organizasyon yetkilileri açıklamada bulundu.
Kültür Sanat 19 Ocak 2018 - 23:55

20 Ocak Cumartesi günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşmesi planlanan ‘Genç Bi Şenlik Sömestr’ konser organizasyonu saatler kala Valilik tarafından iptal edildi. Bu kararla ilgili organizasyon komitesi açıklamada bulundu. İşte o açıklama;

“20 Ocak 2018 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz, alkol ve tütün ürünlerinin satışının olmadığı etkinliğimiz alkol ve tütün ürünlerinin kullanımı ile velilerimizin katılamayacak olması gerekçe gösterilerek valilik tarafından bir gün kala uygun görülmemiştir. Biz gençleri müzikten başka bir şeye özendirmedik. Bilet sahiplerinin ödedikleri bilet bedeli en kısa sürede iade edilecek olup, bir günden kısa bir süre kalan ve büyük emekler sonucunda organize edilen bu etkinliğin, birden bire ve tebliğ edilen gerekçe ile iptalini ise kamuoyunun takdirlerine sunuyoruz.”