Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vallahi Hortladı görücüye çıktı
Vallahi Hortladı görücüye çıktı
Film Maker Prodüksiyon adına Gökhan Atik ve Serkan Atik’in yapımcılığında Volkan Adıyaman'ın yönettiği, Nuri Alço'nun rol aldığı absürt komedi Vallahi Hortladı filminin fragmanı görücüye çıktı.
Kültür Sanat 23 Mart 2018 - 08:01

20 Nisan'da vizyona girecek olan korku komedi filmi Vallahi Hortladı gençlerden oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor. Filmde Tepki'nin seslendirdiği parça da bulunuyor. Tamamı Antakya’da çekilen film milattan önce 2 bin 600 yıllarında yaşamış ve her bin yılda bir hortlayan NamSis adında bir kralın gazabından kurtulmaya çalışanların hikayesini anlatıyor. Karısını ve kendisini sonsuza dek dünyada yaşatabilmek için 14 tane özgür ruha ihtiyaç duyan kraldan kurtulmak isteyen 14 kişi de filmin kahramanı. Yana yakıla Nuri hocadan yardım isteyen 14 kişinin yarattığı absürd ve komik macera sonunda bakalım NamSis tekrar mezarına geri gönderilecek midir?

NURİ ALÇO HOCA OLDU

Filmde 15 yıldır her şeye tövbe etmiş ve insanlara şifa dağıtan Nuri hocayı Nuri Alço canlandırıyor ve kahramanlarına gazoz içme karşılığında yardım edeceğini söylüyor. Eski alışkanlıklarıyla yeni imajını iyi bir şekilde buluşturan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Nuri Alço sakalları ve kıyafetiyle bugüne kadar çizdiği imajın tam tersi bir şekilde karşımıza çıkıyor.

 

Son güncelleme: 18:16 - 23.03.2018
Etiketler