Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vizyondaki filmler: ‘Beni bir kafeste tutamazsın’
Vizyondaki filmler: ‘Beni bir kafeste tutamazsın’
'Grinin Elli Tonu' ve 'Karanlığın Elli Tonu' filmlerinden sonra serinin devamı olarak çekilen Özgürlüğün Elli Tonu bugün vizyonda yerini aldı. Serinin üçüncü filmi dışında sinemalara bakın hangi filmler geldi? İşte haftanın filmleri..
Aytaç AKYURT
Kültür Sanat 9 Şubat 2018 - 10:55

Merakla beklenen ‘Özgürlüğün Elli Tonu’  filminde Katja, Anastasia ve Christian, yaşadıkları zorlu ayrılıkların ve iniş çıkışların ardından nihayet mutlu sona ulaşmışlardır. Tutkulu aşkları, nikah yüzükleri ve görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır. Ancak Anastasia’nın peşine düşen Jack, çifte huzur vermez. Anastasia’nın lüks ve aşkla bezeli mükemmel hayatı bir kez daha sarsıntılara sahne olacaktır. Yönetmen koltuğunda James Foley oturuyor.

Tutkulu aşkları, nikah yüzükleri ve görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır.

DOST BİLDİĞİ HERKES KENDİSİNDEN NEFRET EDİNCE…

Komedi film seven izleyiciler için bu hafta ‘Kayhan’ filmini tavsiye edebiliriz. Filmde Kayhan çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan biridir. Dostlukların adamı olan Kayhan, yıllar önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine gitmek için sabırsızlanmaktadır. Eski arkadaşlarını görecek olmanın heyecanı içinde bekleyen genç adam, o büyük gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır. Pilav gününde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan tam anlamıyla yıkılır. Yıllığı okudukça dost bildiği herkesin kendisinden nefret ettiğini anlar. Kayhan, öğrendikleri karşısında yaşadığı şoku üzerinden atınca kendisinden nefret eden herkesten intikam almaya karar verir. Yönetmen koltuğunda ise Togan Gökbakar oturuyor.

Eski arkadaşlarını görecek olmanın heyecanı içinde bekleyen genç adam, o büyük gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır. Pilav gününde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan tam anlamıyla yıkılır.

HAZİNENİN VARLIĞINDAN SÖZ EDİLİRSE…

‘Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası’ filminin yönetmen koltuğunda Sergio Manfio oturuyor. Animasyon türündeki filmin konusu ise şöyle: İcatlar yapmayı seven, zeki ve yaratıcı genç Leonardo Da Vinci, arkadaşları Lorenzo ve hayran olduğu Lisa ile Vinci kasabasında hayatını sürdürmektedir. Günün birinde kasabalarına gelen panayırdaki bir adamın gizli bir hazinenin varlığından söz etmesi, Leonardo’nun aklına bu hazineyi bulma fikrini getirir. Arkadaşlarıyla birlikte hazinenin peşine düşen Leonardo, içinde korsanların ve önceden hiç tahmin edemeyecekleri tehlikelerin de olduğu büyük bir maceraya atılırlar.

İcatlar yapmayı seven, zeki ve yaratıcı genç Leonardo Da Vinci, arkadaşları Lorenzo ve hayran olduğu Lisa ile Vinci kasabasında hayatını sürdürmektedir.

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt'un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi‘nde.

Yönetmen: Ömer Uluhan
Kamera: Kubilay Altuğ

Son güncelleme: 11:09 - 09.02.2018