Vizyondaki filmler: Bunu yapmak zorunda kaldı

Kötü giden bir soygunun ardından acımasız bir çetenin eline düşen adam hayatını kurtarmaya çalışırken kendisini esas olan kovalamacanın içerisinde bulur. Bu efsane filmin yanı sıra bakın hangi filmler bu hafta beyaz perdede...

Aksiyon sahnelerini soluk soluğa izleyeceğiniz ‘Otoban’ filmde Kötü giden bir soygunun ardından acımasız bir çetenin lideri olan Hagen’dan kaçmaya başlayan Casey Stein’ın, eski patronu uyuşturucu satıcısı Geran’ı aramak dışında bir çaresi kalmamıştır. Ancak Geran’ın başı daha da büyük bir belaya girer. Hayatının aşkı Juliette’i Hagen tehdidinden korumaya ve en kısa sürede hayatını kurtarmaya çalışırken esaslı bir kovalamacanın içerisinde bulur. Filmin başrol oyuncuları Nicholas Hoult ve Felicity Jones. Yönetmen koltuğunda ise Eran Creevy oturuyor.

Hayatının aşkı Juliette'i Hagen tehdidinden korumaya ve en kısa sürede hayatını kurtarmaya çalışırken esaslı bir kovalamacanın içerisinde bulur.

BÜYÜK AŞKIN ÖNÜNE ÇOK FAZLA ENGEL ÇIKARSA…

Dram film seven izleyiciler için bu hafta ‘Sonsoz Aşk’ filmini tavsiye edebiliriz. Filmde Zeynep  kardeşiyle birlikte kendi halinde bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Can ise genç yaşta profesör olmayı başarmış, mesleğinin zirvesinde son derece başarılı ve zengin bir cerrahtır. Normal şartlarda hiçbir ortak noktaları ve aynı ortamda bulunmaları için sebepleri bulunmayan ikili arasında büyük bir aşk başlar. Ancak bu farklı hayatlar, aralarındaki aşkın önüne çok fazla engel çıkmasına neden olacaktır. Filmin başrol oyuncuları Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım. Yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız oturuyor.

Normal şartlarda hiçbir ortak noktaları ve aynı ortamda bulunmaları için sebepleri bulunmayan ikili arasında büyük bir aşk başlar. Ancak bu farklı hayatlar, aralarındaki aşkın önüne çok fazla engel çıkmasına neden olacaktır.

ÖZEL GÜÇLERE SAHİP YETENEKLİ BEŞ GENÇ…

Bu hafta vizyona girecek bir diğer film ise ‘Power Rangers’ filmin oyuncu kadrosunda Dacre Montgomery, Naomi Scott, Becky G. ve RJ Cyler var. Filmde, Hiçbir ortak noktası olmayan 5 lise öğrencisi Jason, Kimberly, Zack, Trini ve Billy, yerin altında buldukları bir uzay gemisinin etkisiyle süper güçler kazanarak Power Rangers’ın yeni takımı olurlar. Bu esnada dünyayı ele geçirmeye kararlı Rita Repulsa, Goldar adlı devasa bir canavarla birlikte Zeo Kristali’ni ele geçirmek için saldırı başlatmıştır. 5 genç, yeteneklerini doğru kullanmayı öğrenmek dünyayı kötü güçlerin elinden kurtarmaya çalışacaktır. Yönetmen koltuğunda ise Dean Israelite oturuyor.

power-rangers Vizyondaki filmler: Çocuğunu Mars'ta doğurdu İlginizi Çekebilir Vizyondaki filmler: Çocuğunu Mars'ta doğurdu

ÖLÜM KALIM MÜCADELESİ

‘Hayat’ filminin yönetmen koltuğunda Daniel Espinosa oturuyor. Bilim Kurgu türündeki filmin konusu ise şöyle: Uluslararası Uzay İstasyonu’nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars’tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars’ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır. Ancak bir süre sonra mürettebatı ölüm kalım mücadelesi verecekleri bir süreç beklemektedir, nitekim Mars’tan gelen ‘örnek’ zannettiklerinden çok daha zeki ve kuvvetlidir.

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars'tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars'ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt'un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi‘nde.