Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Westend / Batının Sonu” açılışı kapalı gişe yaptı
“Westend / Batının Sonu” açılışı kapalı gişe yaptı
Almanya’nın en önemli yazarlarından Moritz Rinke’nin kaleme aldığı, Tuğsal Moğul’un yönettiği ‘Westend / Batının Sonu’ oyununun prömiyeri kapalı gişe oynandı.
Kültür Sanat 28 Eylül 2019 - 15:19

DasDas'ın, bu sezonki yeni oyunu ‘Westend / Batının Sonu', tiyatroseverlerle buluştu. Dün akşam gerçekleşen prömiyerinin biletleri günler öncesinden tükenen oyunu yaklaşık 700 kişi seyretti. PEN dahil birçok önemli edebiyat ödülüne sahip Moritz Rinke'nin yazdığı, süpervizörlüğünü Hakan Savaş Mican'ın yaptığı, yönetmenliğini ise Tuğsal Moğul'un üstlendiği oyunun sonunda, tüm ekip sahneye çıkarak heyecanını paylaştı.


Evren Bingöl, Gün Koper, Mert Fırat, Naz Çağla Irmak, Pervin Bağdat ve Tülin Özen gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı oyunda Eduard ve Charlotte, şehirden uzakta lüks bir mahalledeki yeni evlerinde yıllar sonra yeniden buluştukları eski bir arkadaşları ve komşularını ağırlarken Pandora'nın Kutusu açılıyor.

Prömiyere Serkan Altunorak, Timuçin Esen, Tilbe Saran, Meltem Cumbul, Güven Kıraç, Tansu Biçer, İdil Fırat, Didem Balçın, Emin Alper gibi ünlü isimler de katıldı.

‘Westend / Batının Sonu', 29 Eylül'de ve Ekim ayı boyunca DasDas Sahne'de olacak.