Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yangaz nedir, ne anlama geliyor?
Yangaz nedir, ne anlama geliyor?
Yangaz ne anlama geliyor? Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fatih ve Murat karakterlerine yangaz denmesi üzerine dizi severler yangaz kelimesinin anlamını merak ederek araştırmaya başladı. Peki yangaz nedir? İşte ayrıntılar...
Magazin 11 Nisan 2018 - 19:45

Yangaz nedir? Yangaz, pis işler çeviren, her türlü numarası olan adam anlamına geliyor. Dizideki ikizlere de bu nedenler yangaz lakabı takılmıştır. Sen Anlat Karadeniz’in yangaz ikizleri Murat ile Fatih’i gelin yakından tanıyalım.

CEM ANIL KENAR KİMDİR? (YANGAZ MURAT)

1990 yılında Ankara'da doğdu. Tam adı Cem Anıl Kenar'dır. Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinde okudu. 2012-2013 yıllarında Ankara'da O.D.T.Ü İşletme Bölümünde okudu. 2013-2014 Binghamton University Business Administrations New York ‘ta okudu. Cem kenar İngilizce (İleri Seviye)'de bilmektedir. Tenis ODTÜ Tenis Klubu yıldızlar lisanslı sporcusudur. Eskrim sporuyla ODTÜ ‘de ilgilendi.

FURKAN AKSOY KİMDİR? (YANGAZ MURAT)

Furkan Aksoy'un ilk defa kamera karşısına çıktığı dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. İstanbul'da yaşayan oyuncu İstanbul'da bulunan Kültür Üniversitesinde eğitim almıştır. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu daha ilk bölümden ilgi toplamayı başardı. Fatih'in en büyük tutkusu ise gerçek hayatta olduğu gibi futboldur.