Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasemin Mori’den Cem Yılmaz sürprizi
Yasemin Mori’den Cem Yılmaz sürprizi
Alternatif müziğin sevilen ismi Yasemin Mori heyecanla beklenen dördüncü stüdyo albümü 'Estrella' ile dinleyiciyle buluşuyor. Mori'ye Konyak şarkısında komedyen Cem Yılmaz da eşlik ediyor.
Kültür Sanat 26 Ocak 2018 - 18:16

Sony Music etiketiyle çıkan ve 9 yeni şarkıdan oluşan albümde Mori, önceki albümlerinde kurduğu karnaval dünyasını, bu kez tutkulu bir aşk hikayesinin flörtöz dansıyla kutlamaya davet ediyor.

Sokağın gerçekliği ile ihtirasın gelgitlerinden aldığı ilhamı şarkılara döken sanatçı, dinleyiciyi yüksek enerjili bir cümbüşte gezdirecek. Düzenlemeleri Gürsel Çelik imzası taşıyan albümde şarkıların tüm söz müziği Yasemin Mori'ye aitken, ‘Uçan Kedi’ ve ‘Estirelim mi?’ parçalarının bestelerinde Korhan Futacı işbirliği bulunuyor. Her albümünde olduğu gibi, İspanyolca yıldız anlamına gelen Estrella'da yine farklı bir müzikal deneyim sunan Mori’nin çıkış şarkısı ise ‘Estirelim mi?’

CEM YILMAZ’LA DÜET

Şarkı için Eypio ile işbirliğine giren Mori'ye Konyak parçasında Cem Yılmaz eşlik ediyor. Bora Tarhan yönetmenliğinde çekilen ve Eypio'nun da kamera karşısına geçtiği klibin görüntü yönetmenliği Murat Akay'a, stil danışmanlığı Anıl Can'a ait.