Yayın tarihi belli oldu! Game of Thrones’tan tüyleri diken diken eden fragman!

HBO'nun popüler dizisi Game of Thrones'un yayın tarihi belli oldu. HBO, Game of Thrones yeni sezonun yayın tarihini yeni fragman ile duyurdu. İşte Game of Thrones yeni bölüm fragmanı ve yeni sezondan tüyolar...

Game of Thrones yeni sezon 14 Nisan 2019’da başlayacak. Yeni bölüm fragmanının gelmesi ile Game of Thrones yayın tarihi için de heyecan arttı. Yeni sezon fragmanında Stark ailesi bir kişi eksik olsa da Stark mezarlığında buluşuyor. İlk olarak kaşımıza Jon Snow çıkıyor. Daha sonra Arya ve Sansa da farklı yönlerden mezarlığa geliyor.

Game of Thrones yeni sezon yeni bölüm fragmanında Jon Snow Lyanna Stark’ın heykelinin yanından geçerken, Lyanna’nın Ned Stark’a “Onu korumalısın” sesi yankılanıyor. Fragmanın en can alıcı noktası ise Jon Snow, Arya ve Sansa’nın mezarlıkta kendi heykellerini görmesi oluyor.
game-of-thrones

ÇEKİMLER İKİ YIL SÜRDÜ

Game of Thrones'un final sezonu 6 bölüm olacak, ancak bu bölümlerin her biri normal bölümlerden daha uzun sürmesi ve çekimlerin büyük bölümünün kış sezonunda çekilmesi dizinin çekimlerinin 2 yılda tamamlanmasına neden oldu.