Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni bir polisiye dizi geliyor: Bozkır
Yeni bir polisiye dizi geliyor: Bozkır
Bahadır İnce'nin yöneteceği, senaryosunun Levent Cantek tarafından kaleme alındığı, Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu gibi isimlerin yer aldığı polisiye dizi Bozkır, yakında izleyicilerle buluşacak. 
Kültür Sanat 9 Kasım 2018 - 16:50

ARC Film'in yapımcılığını üstlendiği, çizgi roman ve mizah dünyasının başarılı ismi Levent Cantek'in senaryosunu yazdığı ve birçok başarılı dizinin yönetmeni Bahadır İnce'nin yönetmen koltuğunda yer aldığı yeni dizi ‘Bozkır', seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Oyuncu kadrosunda Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran ve Bige Önal gibi başarılı isimlerle usta oyuncu Altan Erkekli'nin yer aldığı dizi, 30 Kasım’da BluTV’de yayınlanacak.

Bir cinayetle başlayan ve giderek karmaşıklaşan, gizemlerle dolu dizinin teaser'ında Yiğit Özşener'den duyduğumuz “Adalet zamanın kölesidir” sözü Özşener ile Ekin Koç'un zamana karşı heyecan dolu bir yarışa gireceklerinin sinyallerini veriyor.