Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşeren Hayat, Tasarım ve Sanat Serisi’nin ‘Başlangıç’ı sergilenecek
Yeşeren Hayat, Tasarım ve Sanat Serisi’nin ‘Başlangıç’ı sergilenecek
The Mush Project, ‘’Yeşeren Hayat, Tasarım ve Sanat Serisi’’ kapsamında ilk tematik performansı olan Başlangıç’ı 1 Nisan 2018 Pazar günü The Seed ’de sergileyecek.
Kültür Sanat 18 Mart 2018 - 10:51

Farklı meditatif pratiklerini bir araya toplayarak içe dönüş yolculuğunu destekleyen Meditasyon Okulu, gonglar, Himalaya çanakları, Shruti box gibi meditatif enstrümanlar ile klasik ve alternatif müzik aletlerini birleştireren The Mush Project (Music Sound Healing), frekansların doğal şifasını açığa çıkarıyor.

The Mush Project’in ilk tematik performansı olan ‘Yeşeren Hayat, Tasarım ve Sanat Serisi'nden Başlangıç'ı 1 Nisan 2018 Pazar günü The Seed 'de gerçekleştirecek.

KAPADOKYA'DA MEDİTASYON OKULU MERKEZ BİNASI KURULUYOR

Elde edilen tüm gelirin Kapadokya'da yapımı devam eden Meditasyon Okulu inşaatı için kullanılacağı proje çerçevesinde, bir tohumun büyümeye giden süreçlerinin anlatıldığı 4 farklı tematik performans gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Dünyanın birçok yerine ait farklı enstüramanların ve derin meditasyon uygulamalarının bir arada kullandığı doğaçlama serilerinden oluşan performanslar hakkında bilgi veren Meditasyon Okulu Kurucusu ve Meditasyon Eğitmeni Ezgi Sorman, projenin asıl amacını şöyle anlatıyor: ‘'Yeşeren Hayat, Tasarım ve Sanat Serisi, sesle şifa ve meditasyonu yaşamlarımıza yaklaştırma amacıyla ortaya çıktı. Hayat başlı başına bir sanatken, her birimizin yaşam biçimi bu sanata katkı aslında. Peki ya daha farkında, daha dingin, daha enerjik ve daha zengin yaşamlar yaratabiliyor olsaydık, yaşam nasıl bir sanata dönüşürdü? Bu sorunun ışığında 4 mevsim sürecek bir serimiz olacak. İlkine ‘Başlangıç' adı verdiğimiz bu projede, yeni başlangıçları kutlayacağız. Buna kendi Meditasyon Okulu binamız da dahil. Merkezi Kapadokya'da kurulan Meditasyon Okulu, yaşam sanatını doğanın kanunlarıyla ahenk içinde yürütecek programlar sunmayı hedefliyor.''

Etiketler