Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıldızlar GezginFest Van’da sahne alacak
Yıldızlar GezginFest Van’da sahne alacak
Bu yıl 20-21-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Gezginfest Van’da Duman, Selda Bağcan, Ceza, Ezginin Günlüğü, Halil Sezai, Feridun Düzağaç, Redd, Hayko Cepkin, Can Bonomo, Mem Ararat, Oğuzhan Uğur, Dodan, Melek Mosso gibi isimler sahne alacak.
Kültür Sanat 15 Mayıs 2019 - 12:40

İlk defa 2018 yılında Van'ın Gevaş ilçesinde gerçekleşen ve üç gün boyunca 80 bin müzikseverin katıldığı Gezginfest Van, bu yıl 20-21-22 Haziran tarihleri arasında yeniden gerçekleşecek. Gezginfest Van, tarihi zenginliği, kültürel birikimi, ve doğal güzelliği göz kamaştıran bu efsunlu şehri tanıtmak için yola çıkmıştı.

Doğunun ilk müzik festivali olma özelliğini taşıyan GezginFest Van'da 20'den fazla sanatçı yer alacak. Bu isimler arasında Duman, Selda Bağcan, Ceza, Ezginin Günlüğü, Halil Sezai, Feridun Düzağaç, Redd, Hayko Cepkin, Can Bonomo, Mem Ararat, Oğuzhan Uğur, Dodan, Melek Mosso gibi isimler bulunuyor.