Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılın bileti seçiliyor
Yılın bileti seçiliyor
Yılın en iyi kültür, sanat ve eğlence etkinliklerinin belirleneceği ‘Yılın Bileti’ anketi oylaması için geri sayım başladı.
Kültür Sanat 9 Kasım 2018 - 11:00

2018 kültür, sanat ve eğlence tutkunları için tam bir etkinlik yılı oldu. Unutulmaz performanslar, dünyaca ünlü isimler herkesin aklında yer etti. Şimdi, Biletix'in tüm Ticketmaster ülkeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ‘Yılın Bileti' anketiyle unutulmaz etkinlikler değerlendirilecek. Oylama 5 – 11 Kasım tarihleri arasında Biletix resmi web sitesi üzerinden gerçekleşecek.

Yıl boyunca izlenen tüm konserler, tiyatro oyunları, gösteri, festival ve şovlar oylamada yarışıyor. Ayrıca kültür sanat etkinliklerinin nabzını tutan mekanlar da kategoriler arasında yer alıyor. Oylamanın sonuçları ise 27 Kasım'da açıklanacak. Ayrıca her yıl merakla beklenen “2019'da kimleri izlemek istiyorsunuz?” sorusu da “Yılın Bileti” oylamasında cevap bulacak.

Etiketler