Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Coşkun Sabah’tan MESAM açıklaması
Coşkun Sabah’tan MESAM açıklaması
Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) yönetim kurulu işten el çektirilip, kayyum atanmıştı. Büyük tartışmaları da beraberinde getiren olayla ilgili Coşkun Sabah'tan açıklama geldi. Sabah, "Tüm Coşkun Sabah sevenlerine duyurmak istedim, yönetim bize geçti" dedi.
Kültür Sanat 10 Mart 2018 - 03:49

Kültür Bakanlığı, Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) yönetim kurulu hakkında inceleme başlattı. İncelmenin tamamlanmasının ardından da MESAM yönetimi işten el çektirilip, kayyum atandı. Kültür Bakanlığı kayyum olarak Yavuz Bingöl, Recep Ergül, Polat Yağcı, İpek Açar, Turhan Taşan, Fuat Güner ve Coşkun Sabah’ı atadı.

“YÖNETİM BİZE GEÇTİ”

Yaşanan bu gelişme tartışmaları da beraberinde getirirken Coşkun Sabah’tan dikkat çeken bir açıklama geldi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Sabah, “Kültür Bakanlığımız tarafından Mesam’a yönetime kayyum atandım, Tüm Coşkun Sabah sevenlerine duyurmak istedim, yönetim bize geçti” ifadelerini kullandı.

sabah

Sanatçı, başkanlık seçimiyle alakalı olarak ise “Ben yönetim kuruluna atandım. Başkan değilim. Başkanlık seçimi salı günü yapılacak. 7 kişinin oylaması ile belli olacak. Şuanda sadece iki aday var. Biri benim diğeri ise Fuat Güner…” mesajını paylaştı.

Son güncelleme: 04:06 - 10.03.2018