Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu setlere dönüyor
Yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu setlere dönüyor
Türk sinemasının birçok usta isminin yer aldığı filmlerin yönetmeni Mehmet Ali Gündoğdu, hastalığı sebebiyle ara verdiği setlere yıllar sonra bir sinema filmiyle geri dönüyor.
Kültür Sanat 15 Şubat 2018 - 12:00

Fakiro, Güneş de Karanlığa Düşer, Sen Hiç Güneşte Üşüdün Mü?, Çığlığın Dağlarda Yükselir ve Yarınsız Gece gibi birçok sinema filmini yöneten Mehmet Ali Gündoğdu, yakın zamanda çekimlerine başlayacağı ‘Yarı Yol' filminin hazırlıklarına başladı. Kemal Sunal, İlyas Salman, Nuri Alço, Meral Zeren, Sırrı Elitaş, Serpil Çakmaklı gibi Türk sinemasının unutulmaz isimleriyle filmler çekmiş olan Gündoğdu, yeni filmi Yarı Yol'da yeni kuşak oyuncular ile çalışacağını belirterek, mutluluk duyduğunu ifade etti.

img-0038

CAST ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

‘Yarı Yol’ sinema filminin cast çalışmalarını tamamlayan yönetmen, filmin en iddialı karakteri olan ‘Akrep’ için Murat Rızaoğlu ile anlaştı. Yönetmen Gündoğdu, iki yıldır özel olarak eğittiği Murat Rızaoğlu’nu beyazperde de izleyiciyle buluşturacağı için heyecanlı olduğunu ve Alpaçino’nun ‘Tonny Montana’ karakterine benzetilen ‘Akrep’ karakterinin uzun yıllar konuşulacağını belirtti. Filmin oyuncu kadrosunda Murat Rızaoğlu’nun yanı sıra; Wilma Elles, Metin Yıldız, Esra Sönmezer, Mehmet Mahmutoğlu, Bilal Ergün gibi ünlü isimler de yer alıyor.

img-0039
Son güncelleme: 14:45 - 15.02.2018