Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zafer Algöz’den Cem Yılmaz tüyosu
Zafer Algöz’den Cem Yılmaz tüyosu
​Zafer Algöz, Cem Yılmaz'ın yakında çekimlerine başlayacağı yeni projesi Kara Komik Filmler'le ilgili detayları açıkladı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Kültür Sanat 10 Temmuz 2018 - 19:53

Nişantaşı Citys’te objektiflere yansıyan ünlü oyuncu, üzerindeki AROG filmi için bastırılan tişörtle dikkatleri çekti. Eskiyen tişörtünün film çekimlerinden hatıra olduğunu söyleyen Algöz “Genelde her filmde böyle bir şey bastırıyoruz ekip çalışanları için sonra onları hatıra olarak saklıyorum” dedi. Yılmaz’ın yakında başlayacak ve aynı seansta birbirinden bağımsız iki filmi içeren Kara Komik Filmler adlı projesinde yer alacağını açıklayan oyuncu, “Yine aynı kadro mu?” sorusuna ise gülerek “Evet kadroda varız. ‘Yine aynı adamlar var mı?’ diye soracaksınız? Evet yine aynı adamlar” diye yanıt verdi.

TÜRKİYE’DE İLK

Türkiye’de ilk kez böyle bir projenin uygulanacağını belirten Algöz, ardından filmle ilgili detayları şu sözleriyle açıkladı “13 Ağustos’ta çekimlere başlıyoruz İstanbul’da. Yine komedi tarzında bu kez farklı bir şey yapacak. Kara Komik Hikayeler diye bir film. 60 dakikada bir film seyredeceksiniz ikinci arada başka bir 60 dakikalık başka bir film izleyeceksiniz. İki bağımsız filmi bir seansta yapacak. Türkiye’de ilk dünyada var mı bilmiyorum? Şu anda kadroda ben, Özkan Uğur, Can Yılmaz var ayrıca Ozan Güven’in de küçük bir rolü olacak. Defne de kızı da kadroda yok, henüz kadın oyuncu belli değil”

Son güncelleme: 16:59 - 10.07.2018