Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zerrin Özer şov
Zerrin Özer şov
Salı akşamı Jazz Festivali kapsamında Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda unutulmaz bir konser veren Zerrin Özer sahnede sevenleriyle hasret giderdi.
Kültür Sanat 22 Şubat 2017 - 13:13

Günler öncesinde biletleri tükenen konserinde, klasik caz parçalarının yanı sıra sevilen şarkılarını da seslendiren Zerrin Özer, kendisini ayakta alkışlayan hayranlarına “Şükürler Olsun” diyerek teşekkür etti. Geçtiğimiz günlerde çıkardığı single’ı ‘Duygularım’ ile 2 haftadır en çok satan single kategorisinde bir numarada olan Zerrin Özer; salı akşamı gerçekleşen konseriyle de mutluluğunu ikiye katladı.

zerrin-ozer-ic

“SAHNEDE OLMAYI ÇOK ÖZLEMİŞİM”

Daha önce Azer Bülbül tarafından seslendirilen ‘Duygularım’ şarkısını yeniden yorumladığı single’ıyla büyük beğeni toplayan Zerrin Özer’in Cemal Reşit Rey Konser Salonu’ndaki performansı unutulmazdı. Konserinde, klasik caz eserlerinin yanı sıra dünden bugüne hit olmuş kendi şarkılarını da seslendiren Zerrin Özer, dinleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Albümün yakaladığı başarıdan dolayı son günlerde çok mutlu olduğunu söyleyen Zerrin Özer, seyircilere “Sahnede olmayı çok özlemişim. Biletlerin günler öncesinden tükenmiş olması, single satışlarının ilk sırada olması beni o kadar heyecanlandırıyor ki! Keyfim çok yerinde!. Allah’a şükrediyorum her gece” diyerek duygularını dile getirdi.

zerrin-ozer-ic-2
Son güncelleme: 15:04 - 22.02.2017