Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeytinli Rock Festivali programı belli oldu
Zeytinli Rock Festivali programı belli oldu
Dört yıl önce yeniden düzenlenmeye başlanan ve Türkiye'nin en büyük rock festivali olarak yoluna devam eden Zeytinli Rock Festivali'nin bu yılki programı belli oldu. 5 gün sürecek festivalde 35 isim ve grup sahne alacak. 
Kültür Sanat 18 Temmuz 2017 - 13:56

Milyon Yapım tarafından organize edilen ‘Türk rock müziğinin geçit töreni’ olarak tarif edilen Zeytinli Rock Festivali, bu yıl 23-27 Ağustos tarihlerinde her zamanki yerinde gerçekleşecek. Festivale Şebnem Ferah, Selda Bağcan ve Boom Pam, Pentagram, Mabel Matiz, Mavisakal, Teoman, Mor ve Ötesi, maNga ve Athena gibi rock müziğin efsane isimleri katılacak.

Zeytinli Festivali’nin Pentagram konseriyle kapanması geleneğine bu sene ara verilecek. Pentagram’ın yerine bu yılki kapanışı Bulutsuzluk Özlemi yapacak. Kral Pop Medya Sponsorluğu’nda gerçekleşecek festival Milyon Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak. Festivalde 5 gün boyunca sadece ana sahnede 35 sanatçı ve grup ağırlanacak.

İŞTE PROGRAM… 

23 Ağustos Çarşamba

Mor ve Ötesi
Feridun Düzağaç
Moğollar
Pilli Bebek
Yeni Türkü
İskender Paydaş
What da Funk

morveotesi2
24 Ağustos Perşembe

Teoman
maNga
Seksendört
Flört
Tuna Kiremitçi
Niyazi Koyuncu
Set

teoman
25 Ağustos Cuma

Athena
Selda Bağcan & Boom Pam
Ceylan Ertem
Pinhani
Adamlar
Pera
Çamur

seldabagcan
26 Ağustos Cumartesi

Şebnem Ferah
Hayko Cepkin
Mabel Matiz
Umut Kuzey
Melis Danişmend
Sattas
TNK

mabel
27 Ağustos Pazar

Bulutsuzluk Özlemi
Pentagram
Mavisakal
Kurban
Kurtalan Ekspres
Baba Zula
Yedinci Ev

pentagram