Sözcü Plus Giriş

Zorlu PSM Studio’da farklı sesler

Zorlu PSM’deki Studio, dinamik programıyla konserlerine devam diyor. Studio, önümüzdeki günlerde BØRNS, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, Deniz Tekin, Büyük Ev Ablukada gibi isimleri ağırlayacak.

null
Güncellenme: 17:42, 20/11/2017
Zorlu PSM Studio’da farklı sesler

Zorlu PSM Studio’nun programı şöyle:

BØRNS / 29 Kasım 2017, Çarşamba / Studio / Kapı Açılış:20:30

Elektro pop'un glam rock ve folk ile buluşmasını şarkıcılık, söz yazarlığı ve multi enstrümantalist olarak ortaya çıkaran BØRNS, 29 Kasım akşamında Zorlu PSM Studio'da ağırlanıyor. Yaşamının büyük bir kısmını New York'ta geçiren Amerikalı sanatçı, Los Angeles'a taşınmasıyla şarkılarını da bu yöne evirdi. 2014 yılında yayımladığı ilk tekliği Candy'i “güneş ışıklarının patlayışı” olarak betimleyen BØRNS, ilk albümü Dopamine ile de rengarenk bir albümü dinleyicilerle buluşturdu. 2018 yılının Ocak ayında yeni albümünü çıkarmaya hazırlanan BØRNS, 29 Kasım'da ilk defa İstanbul'da müzikseverlerle buluşuyor. Öncesinde ise, yerli sahnenin yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da övgüler toplayan dream pop grubu The Away Days sahne alacak.

Lokalize: Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars / 1 Aralık 2017, Cuma / Studio / Kapı açılışı: 21.00

Pop, funk ve Latin müziğini buluşturan perküsyon ustası Ayhan Sicimoğlu, Lokalize serisi kapsamında 1 Aralık akşamı Zorlu PSM Studio'da müzikseverlerle buluşacak. Müzisyen kimliğinin dışında, sunduğu radyo ve televizyon programlarıyla da dikkat çeken; üniversite yıllarından beri Latin müziği hakkında araştırmalar yapan Sicimoğlu, elde ettiği birikimi Latin All Stars projesiyle taçlandırdı. Yerli ve yabancı birçok önemli isimle birlikte “Turcolatino” olarak adlandırdığı müziği üzerinde çalışan sanatçı, Latin müziğine kattığı özgün yorumla dinleyicilerinin karşısına çıkacak.

Beardyman / 2 Aralık 2017, Cumartesi / Studio / Kapı açılışı: 22.00

Beatbox, hip-hop ve komediyi bir araya getiren, müzikleri gerçek zamanlı kaydetme ve mixleme özelliğine sahip Beardytron'un arkasındaki deha Beardyman; Glastonbury, Bestival ve Reading gibi birçok prestijli festivalin ardından, 2 Aralık akşamı Zorlu PSM Studio'ya konuk oluyor. Londralı müzisyenin parçaları drum&bass, dubstep, breakbeat, trance, techno ve elektronik müziğin tüm elementlerini harmanlarken reggae ve country müzikten ilham alıyor. İngiltere Beatbox Şampiyonu ünvanına da sahip sanatçı, tüm parçalarında sadece kendi ses tellerini kullanmasıyla da dikkat çekiyor.

Lokalize: Deniz Tekin / 6 Aralık 2017, Çarşamba / Studio / Kapı açılışı: 21.00

YouTube ve Soundcloud'da yayınladığı şarkılarla milyonlarca müzikseverin radarına girmeyi başaran genç yetenek Deniz Tekin, güçlü sesi ve sahne performansıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz Nisan ayında ilk stüdyo albümü “Kozakuluçka”yı yayınlayan genç yetenek; kült şarkılara yaptığı cover'ların yanı sıra kendi yazdığı söz ve müziklerle de beğeni topluyor. Deniz Tekin, 6 Aralık akşamı Lokalize serisi kapsamında Zorlu PSM Studio'da sevilen şarkılarını seslendirecek.

Lokalize: Büyük Ev Ablukada “Ay Şuram Hâlâ Ağrıyo” / 9 Aralık 2017, Cumartesi / Studio / 16:30 & 19:30

Kurulduğu günden bu yana kendine has tarzı, müziği ve şarkı sözleriyle dikkat çeken ve bir fenomene dönüşen Büyük Ev Ablukada; Lokalize serisi kapsamında 9 Aralık'ta Zorlu PSM Studio'da! Eğlenceli tavırlarıyla, doğaçlama şarkı sözleriyle, seyirciyle kurdukları kuvvetli iletişimleriyle ve rengarenk canlı performanslarıyla adını duyuran grubun akustik performansları, iki farklı oturumda gerçekleşecek.

İlginizi ÇekebilirZorlu PSM'deki Lokalize serisi start alıyorZorlu PSM'deki Lokalize serisi start alıyor