Sözcü Plus Giriş

Zuhal Olcay 8 yıl sonra tiyatro sahnesinde

Şarkıcı ve oyuncu Zuhal Olcay, oyuncu Burak Sergen'le birlikte prömiyeri Karşıyaka’da yapılacak ‘Aşk Halleri’ oyunuyla 8 yıl aradan sonra tiyatroya dönüyor.

null
Güncellenme: 12:30, 29/11/2017
Zuhal Olcay 8 yıl sonra tiyatro sahnesinde

Olcay'ın Burak Sergen'le birlikte rol aldığı oyun, 30 Kasım ve 1 Aralık'ta Karşıyaka Belediyesi Hikmet Şimşek Sanat Merkezi'nde sahnelenecek. Türk sanat dünyasının en önemli isimlerinden Zuhal Olcay, Karşıyaka Belediyesi'nin ev sahipliğinde tiyatro seyircisiyle buluşacak. Sanatçının 8 yıl ara verdiği tiyatro sahnesine dönüş yapacağı ‘Aşk Halleri' oyunu, ilk kez 30 Kasım Perşembe günü saat 20.30'da Hikmet Şimşek Sanat Merkezi'nde sergilenecek. İki kişilik oyunda Zuhal Olcay'la birlikte Burak Sergen sahneye çıkacak.

resimid_4270804

İKİ AKŞAM ÜST ÜSTE

Işıl Kasapoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği Aşk Halleri, 1 Aralık Cuma akşamı aynı sahnede ve saatte, İzmirli tiyatroseverlerle bir kez daha buluşacak. Oyunun biletleri, Karşıyaka Belediyesi Hikmet Şimşek Sanat Merkezi'nin gişesinden ve Biletix'ten edinilebilecek.

AŞK HALLERİ ÜZERİNE

Hollandalı yazar Maria Goos'un sevilen oyunu “Doek!”ten uyarlanan Aşk Halleri; bir kadın-erkek, iki meslektaş, iki eski arkadaş ve iki eski sevgili üzerinden ilişkileri, geride bırakılanları, özlemi, vazgeçişi ve geri dönüşü sorguluyor. İlk kez Türkçe sahnelenecek olan oyun, Zuhal Olcay ve Burak Sergen'i de ilk defa tiyatro sahnesinde buluşturuyor.

zuhal-olcay-ic-2İlginizi ÇekebilirZuhal Olcay havyarla güzelleşiyorZuhal Olcay havyarla güzelleşiyor

 

 

Yayınlanma Tarihi:11:12,