Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gupse Özay’a Afrin tepkisi… Haberler yayılınca silmek zorunda kaldı!
Gupse Özay’a Afrin tepkisi… Haberler yayılınca silmek zorunda kaldı!
Şimdilerde Deliha 2 filmiyle gündemde olan Gupse Özay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma gelen tepkilere karşı kayıtsız kalmadı.
Magazin 24 Ocak 2018 - 07:20

Gupse Özay, Afrin operasyonuyla ilgili açıklama yapmazken, Alaska’daki depremle ilgili üzüntülerini paylaşması sosyal medyada tepkilere neden olmuştu. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye-Afrin’de başlattığı ‘Zeytin Dalı’ adını verdiği operasyon hakkında birçok ünlü isim paylaşımlarda bulunmuş hatta Burak Özçivit’in asker üniformasıyla verdiği poz eleştirilere neden olmuştu. Gupse Özay, bu gibi isimlerden farklı olarak Afrin’le ilgili paylaşım yapmayıp, Alaska’daki depremle ilgili paylaşımda bulununca tepkilerin hedefi oldu. Oyuncu tepkiler üzerine ilgili tweetini silerek bir açıklamada bulundu.

GUPSE ÖZAY: TEPKİLER DOĞRU

Gupse Özay, yine sosyal medyadan yaptığı açıklamada, hassas bir dönemden geçildiğini ve tepkilerin haklı olduğunu belirtti ve şu açıklamayı yaptı: “Normalde üzücü durumlarla ilgili paylaşım yapmıyorum. İnsanlar belki biraz nefes alır diye. Lakin uyanır uyanmaz depremden dolayı binlerce kişi öldü gibi bir bilgi gelince, peki tabii paylaşım yaptım. Fakat şu an hassas bir dönem. Tepkiler doğru”

gupse-1gupse-2
Son güncelleme: 08:40 - 24.01.2018