Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hakan Hatipoğlu isyan etti: ‘Sizler yüzünden bu ülkede iyi insan olunmaz!’
Hakan Hatipoğlu isyan etti: ‘Sizler yüzünden bu ülkede iyi insan olunmaz!’
Eşiyle birlikte Dubai'ye tatile giden Hakan Hatipoğlu paylaştığı tatil fotoğraflarına gelen saygısız bir yoruma ateş püskürdü.
Magazin 6 Aralık 2017 - 14:23

‘Var mısın, yok musun?’ yarışmasıyla tanıdığımız ve ardından da ‘Survivor’ daki performansıyla sevdiğimiz Hakan Hatipoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden eşi Gizem Hatipoğlu ile paylaştığı fotoğrafa gelen yoruma ateş püskürdü. Hatipoğlu eşi ile çıktığı Dubai tatilinden bu fotoğrafı “Günaydın” notu ile paylaştı. Bir takipçisi gönderiye “Bol keseden çaba harcamadan kazanılan ve harcanan paralar” şeklinde yorum yazdı.

“İYİ İNSAN OLUNMAZ”

Hatipoğlu yorumu yazan takipçisine “Ulan her şeyde gözünüz var. Sana göre bol keseden harcamadan. Gel bir de bana sor. Ne kadar kalbiniz kirlenmiş be ayıptır. Sizler yüzünden bu ülkede iyi insan olunmaz!” yanıtını verdi. Bu yanıtın ardından takipçileri Hakan Hatipoğlu'na destek verdi. Bir süre sonra ‘Bol keseden çaba harcamadan kazanılan ve harcanan paralar’ yorumu kaldırıldı.