Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2018’de yine kural değişikliği! Survivor’da iletişim ödülünü kim kazandı? Oyun öncesi göz yaşları sel oldu
Survivor 2018’de yine kural değişikliği! Survivor’da iletişim ödülünü kim kazandı? Oyun öncesi göz yaşları sel oldu
Survivor 2018'e dün akşam yine kural değişikliği damga vurdu. Survivor'da iletişim oyunun ardından, Acun Ilıcalı kural değişikliğini açıkladı. Takım değişikliğinin ardından All Star takımı gözyaşlarını tutamadı. Peki Survivor'da iletişim ödülünü kim kazandı? İşte son bölümden detaylar...
Magazin 6 Nisan 2018 - 09:15

Survivor 2018’de takım değişikliğinin ardından dokunulmazlık oyunu ile ilgili kural değişikliği yapıldı. Eski takım arkadaşlarının birbirlerine karşı yarıştığı iletişim oyunu da Survivor son bölüme damga vurdu. İletişim ödülünü alabilmek için Ünlüler ve Gönüllüler takımı kıran kırana mücadele verdi.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Damla: Dünden beri çok ağladım. Şuan iyiyim. Biraz garip geliyor arkadaşlarımı karşımda görmek. Gönüllüler güzel karşıladı.

Hilmi: Şöyle bir karşıya bakınca gözüm yerimi aradı. Değişik bir duygu. İyi karşıladılar bizi.

Murat: Sonuçta orada çok güzel bir ailemiz vardı. Burada da iyi karşılandık. Alışacağız.

Mustafa Kemal: Karmaşık bir duygu içerisindeyim. Böyle bir şeyi beklemiyordum. Umarım onlara faydalı olurum.

Ünlüler: 10 Gönüllüler: 9 İletişim ödülü ucu ucuna Ünlüler takımına gitti. Takımların değişmesi ile kıran kırana bir yarış ortaya çıktı.

Survivor'da bir ilk gerçekleşti. Oyun sırasında eskiden birlikte yarışan oyuncular oyun bittikten sonra birbirlerine sarılarak tebrikte bulundular.

SURVİVOR’DA KURAL DEĞİŞİKLİĞİ

Acun Ilıcalı kural değişikliğini, “Yeni takımlar ne durumda? Takım değiştirenler neler düşünüyor? Sürpriz bir haberim daha var. Ünlüler-Gönüllüler olarak yarışacaksınız. Kazananın kim olacağını tahmin edemiyorum. Çok aday var. Hikaye şimdi başlıyor. Kurallarda sürpriz var. Takımlar son olarak oluştu bu yeni kural. Her hafta iki dokunulmazlık oynayacaksınız. İki takım da bir kez kazanıp bir kez kaybederse ikişer aday çıkacak. Ancak iki oyunu da kaybederlerse üç aday çıkacak.

Takımların doğru kararı vermeniz lazım. Tam olarak rahat etmeniz için iki dokunulmazlık almak zorundasınız. Birincisinde iki aday çıkacak. Takım arkadaşları ve bireysel dokunulmazlığı kazanan isimleri belirleyecek. İkincisinde bir aday çıkacak.” bu sözlerler açıkladı.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Ümit: En sevdiğim iki kardeşimi yolcu etmek beni üzdü. Yürekten başarı diliyorum. Üçlü olarak finale gitmek istemiştik.

All Star adasında duygusal anlar yaşandı. Merve, Sahra, Berna, Sema gözyaşlarına boğuldu. Adadan ayrılan Damla ise gözyaşlarını tutamadı. Sema “Damla size emanet” dedi. Turabi “Hakkınızı helal edin” diyerek arkadaşlarını yolcu etti. Damla, Hilmi Cem ve Murat Gönüllüler takımına geçti, All Star takımına veda etti. Gönüllüler takımı yeni arkadaşlarını neşe ile karşıladı.
survivor-yeni-bolum-fragmani

Sema: Gerçekten çok üzüldüm. Burada bir sürü arkadaşım var benim. O kızlar kötü değil ama insan vakit geçirdiklerini istiyor. Yanında birimiz gitseydik keşke. Hiç ağlamamam gerekiyordu ama kendimi tutamadım. Onun aklı burada kalırsa işin içinden çıkamaz. Damla duygusal biridir.

Son güncelleme: 18:34 - 06.04.2018