Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
10 sene sonra beyazperdede
10 sene sonra beyazperdede
Birbirinden farklı rolleri başarıyla canlandıran Selen Görgüzel, “Renklerde Kaybolan Hayat” filminde gerçek bir karaktere hayat verdi, ilk Türk kadın opera sanatçısı ve ressam Semiha Berksoy’u canlandırdı. Berksoy’un gençlik yıllarına hayat veren Görgüzel, rolü için uzun araştırmalar yaptı.
Magazin 15 Ocak 2018 - 14:44

Semiha Berksoy'un gençlik fotoğraflarını inceleyen ünlü oyuncu, sanatçıya benzeyebilmek için makyajını da kendi elleriyle yaptı ve inanılmaz bir değişim geçirdi. Görgüzel'in elde ettiği görüntü hem kendisini hem de film ekibini memnun etti.

DEV KADRO

Çekimleri 2008 yılında yapılan “Renklerde Kaybolan Hayat”, ressam Fikret Mualla'nın hayatını konu alıyor. Film dev bir oyuncu kadrosuna sahip. Filmde Selen Görgüzel'in yanı sıra Metin Güngör, Okan Bayülgen, Ali Poyrazoğlu, Bedri Baykam, Bora Gencer ve Şebnem Schaefer rol alıyor.
selengorguzel

ŞUBATTA VİZYONDA

“Renklerde Kaybolan Hayat”, şubat ayında seyirciyle buluşacak. Film yayınlanan ilk fragmanıyla merak uyandırdı. Fragman, YouTube'da 1 hafta içinde 50 bin kişi tarafından izlendi.
5y4