11. bölümde neler olacak? Bizim Hikaye yeni fragman yayınlandı! Bizim Hikaye 10. son bölüm izle!

Bizim Hikaye yeni fragmanı yayınlanan son bölümün ardından dizinin takipçileri hemen yayınlanır mı sorusunu soruyor. Bizim Hikaye 10. bölümde Filiz, Cenk’le konuşmaya karar vermesinini ardından 11. bölümde neler olacak. Son bölümde Şükran, çocuklarının önünde Fikri’ye İsmet’in öz babası olmadığını, babalık testi yaptırdığını söyler. Bizim Hikaye 11. yani yeni bölüm fragmnaı yayıncı kuruluş Fox TV tarafından paylaşıldı. İşte son bölüm izleme linki ve özeti.

11. bölümde neler olacak? Bizim Hikaye yeni fragman yayınlandı! Bizim Hikaye 10. son bölüm izle!

Bizim Hikaye dizisi yayınlandığı günden bu yana ilgi ile takip edilirken her yeni fragman öncesi Google üzerinde en çok araştırılanlar arasına giriyor. Shameless uyarlaması dizi Bizim Hikaye 10. son bölümde Şükran'ın boşanma kararıyla perişan olan Fikri, Şükran'ın kendisini kiminle aldattığını merak ediyor. Filiz’in şok üstüne şok yaşadığı bölümün ardından Bizim Hikayeyeni fragmanında yeni bölümde neler olacağının ipuçları araştırılıyor. Peki Bizim Hikaye 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

 

Elibol Ailesi’nde bunlar yaşanırken Cemil de Barış’ı köşeye sıkıştırmaya uğraşmaktadır. Delil olarak ele geçirdiği Barış’ın eşyaları ile Barış’ı tuzağa düşürmek için elinden geleni yapar.

Bizim Hikaye dizisi konusu; Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

BİZİM HİKAYE 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cemil, Filiz'e Barış'la ilgili tüm gerçekleri anlatır, Barış'ı Filiz'in gözü önünde tutuklar. Barış'ı hapse tıkmaya ramak kalmışken delil olarak ele geçirdiği eşyaların kaybolmasıyla Cemil yine en başa döner. Hıncı ve öfkesi daha da artan Cemil bu kez hangi yollara başvuracaktır?

BİZİM HİKAYE 10. BÖLÜM İZLE!

Şükran'ın boşanma kararıyla perişan olan Fikri, Şükran'ın kendisini kiminle aldattığını merak eder. Beynini kemirip bitiren sorunun cevabına bir türlü ulaşamayınca çareyi Şeyma'ya dert yanmakta bulur. Şeyma ise Müjde'yle birlikte dışarı çıkmış olmanın sevincini yaşamaktadır. Fikri, kâh Şeyma'nın sevincine ortak olur kâh kendi üzüntüsünü yaşar.

Babasının kendisini evlendirmeye çalışmasıyla ağır bir bunalım geçiren Müjde; okula gitmek istemez, kendisini odaya kapatır. Rahmet, olanları kaldıramaz. Müjde'nin kapısına dayanır. Aralarındaki tartışmanın şiddetlenmesiyle ilişkilerini çıkmaz bir noktaya getiren Müjde ile Rahmet ayrılacak mıdır?

Şükran, çocuklarının önünde Fikri'ye İsmet'in öz babası olmadığını, babalık testi yaptırdığını söyler. Olanlardan yeterince etkilenen Kiraz'la Fikret, İsmet'in öz kardeşleri olmama ihtimalini kendi aralarında tartışırken, Rahmet'le Hikmet'in aklına kocaman bir şüphe düşer. Fikri Elibol; İsmet, Rahmet ve Hikmet'in öz babası mıdır?

Filiz, Barış'ın asıl isminin “Savaş” olduğunu öğrenmiştir. Barış'ın Cenk'le çalıştığını, arkadaşından ödünç araba aldığını, valelik yapmadığını öğrendiği anları anımsar. Filiz'in kafasında taşlar yerine oturmuştur. Barış'la Cemil'in kavgasını görünce de iyice kuşkuya düşmüştür. Endişelerini Barış'a karşı açıkça dile getiren Filiz, Cenk'le konuşmaya karar verir. Cenk, Filiz'e Barış'ın araba hırsızı olduğunu itiraf edecek midir?

Loading...