Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şoförüm dediği kişiyle aşk yaşıyor
Şoförüm dediği kişiyle aşk yaşıyor
Muazzez Ersoy'a, Atatürk Havalimanı'nda adının Hakan Saraç olduğunu öğrendiğimiz bir gençle rastladık.
Magazin 23 Nisan 2016 - 23:17

En son 2005’te Galatasaray’ın eski yöneticisi Fatih Gökşen’le aşk yaşayan Türk sanat müziğin “kraliçe” lakaplı sanatçı Muazzez Ersoy, 11 yıl aradan sonra aşk yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Tarkan ABDULLAHOĞLU/SÖZCÜ 

Ersoy’un, şoför olarak işi aldığı gençle aşk yaşadığı iddia ediliyordu… Ünlü sanatçı, önceki gün konser için gittiği Kıbrıs’ta genç sevgilisiyle havaalanında objektiflere takıldı. Genç sevgilisiyle Kıbrıs’a giden Ünlü sanatçı’ya “Yanınızdaki beyefendi kim” diye sorulunca “Sevgilim” diye cevap verdikten sonra “Tabii ki şaka bunu yazmayın sakın” diyerek uyarıda bulundu.

“Sevgiliniz olabilir, güzelsiniz, daha çok gençsiniz ve hayatta her şey olabilir” şeklinde soru yöneltildiğinde ise sesiz kalmayı tercih etti. Fotoğrafları çekildiğinden habersiz olan Ersoy, sevgilisiyle oldukça samimi olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü sanatçının, uzun yıllardır yanında çalışan danışmanı Sertip Gücüm’ün bu aşka karşı çıktığı için yollarını ayırdığı konuşuluyor.

Son güncelleme: 12:27 - 24.04.2016