Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
18 Şubat Pazar Reyting sonuçları: Survivor, Jet Sosyete, Savaşçı arasında büyük rekabet!
18 Şubat Pazar Reyting sonuçları: Survivor, Jet Sosyete, Savaşçı arasında büyük rekabet!
18 Şubat Pazar Reyting sonuçları büyük bir kapışmaya sahne oldu! Survivor 2018 All Star, Jet Sosyete, Savaşçı ve Çocuklar Duymasın dizisi 18 Şubat Pazar günü reyting sonuçlarında lider olabilmek için büyük rekabet yaşadı. Her hafta büyük çekişmeye sahne olan reytinglerde bu pazar iki yeni proje listeye dahil oldu. İşte total, AB ve ABC1 sonuçlarında hani projeler listenin başında yer aldılar? İşte Pazar gününün kazananları...
Magazin 19 Şubat 2018 - 10:51

Reyting sonuçları 18 Şubat Pazar: Survivor, Jet Sosyete, Savaşçı ve Çocuklar Duymasın arasında kazanan kim? Pazar günü izleyenlerle buluşan projeler arasından hangileri sıralamada üst basanaklarda yer aldı? Reytinglerde dünün galibi kim? İşte yanıtı…

Yeni sezonda haftanın farklı günlerinde yayınlanmaya devam eden Survivor 2018’de son bölümde dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. All Star takımının dokunulmazlığın sahibi olduğu bölümde gönüllülerde peş peşe sakatlık şoku yaşandı.

İŞTE REYTİNG LİSTELERİ

18 ŞUBAT TOTAL SONUÇLAR

18subattotal

Savaşçı’da Kılıç Timi için tehlikeli ve heyecan dolu operasyonlarına devam etti.

18 ŞUBAT AB SONUÇLARI

18subatab

EWkranların gediklisi Çocuklar Duymasın’da ise Havuç sürprizi yaşandı. Havuç’u kimin oynayacağı ise gelecek bölümde anlaşılacak.

18 ŞUBAT ABC1 SONUÇLARI

18subatabc1