Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tüzünataç, kadınları baskı altına alan gerici zihniyete ateş püskürdü
Tüzünataç, kadınları baskı altına alan gerici zihniyete ateş püskürdü
Berrak Tüzünataç, kadınların kıyafet ve yaşam tarzlarını hedef alan tacizcilere çok sert çıktı. İki buçuk yıldır kickbox yaptığını söyleyen güzel oyuncu, Eminönü'nde, yolda yürüyen kadınları "Açık seçip giyinip milleti azdırıyorsunuz" diyerek taciz eden şahsın videosunu paylaştı ve ekledi: "Bu tür yaratıkları bekliyorum. Biraz ağız burun dağıtalım"
Magazin 1 Temmuz 2017 - 16:27

Ülkemizde her gün kadınlara yönelik taciz, baskı ve şiddet unsurları artıyor. Ancak kadınların tacizcilere ve egemen erkek anlayışına karşı sesi her geçen gün aynı oranda artışa geçiyor.
SOSYAL MEDYANIN GÜCÜ 
Kadınların haklı öfkelerini duyurabilmesindeki en önemli mecra şüphesiz internet ve sosyal medya.. Artık tacizciler, insanların yaşamlarına, giyim ve kuşamlarına müdahale eden şahıslar çeşitli sosyal mecra ortamlarından deşifre edilebiliyor.
“SANA NE ULAN SANA NE”
Bunun son örneği geçtiğimiz günlerde Eminönü’nde yaşandı. Bir şahıs kadınların giyim tarzlarını hedef alarak, “Mini giyiyor, insanları azdırıyorsunuz” deyince halkın hedefi oldu. Videodaki tepkili kadınların “Burası Türkiye Cumhuriyeti. 45 çocuğa tecavüz edilirken neredeydiniz? İnsanların ahlakını sorgulamak size mi kaldı? Sana ne ulan sana ne?”diye haykırdığı görülüyor.
TÜZÜNATAÇ: “BİRAZ AĞIZ BURUN DÜZELTELİM”
İşte bu videoda yaşananlara ve kadınların kişisel haklarına gerici baskılar yapılmasına isyan eden güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, Twitter’da sert bir paylaşım yaptı. Eminönü’nde çekilen görüntüleri paylaşan Tüzünataç, tacizcilere de gözdağı verdi. Güzel oyuncu, “Bu tür yaratıkları bekliyorum. 2 buçuk yıldır kickbox yapıyorum ve yazları genelde şort giyiyorum. Hadi bakalım, biraz ağız burun düzeltelim” yazdı.

berrak
İŞTE EMİNÖNÜ’NDE ÇEKİLEN O VİDEO 

Son güncelleme: 21:02 - 01.07.2017