Sözcü Plus Giriş

20. yıla görkemli kutlama

Pop müzik dünyasının sevilen ismi Gökhan Tepe, sanat yaşamında 20 yılı geride bırakmanın mutlululuğunu yaşıyor. Sanatçı için önceki gün düzenlenen kutlama konserine ünlü isimler katıldı

Emre ÇEVİK
Güncellenme: 23:26, 05/02/2017
20. yıla görkemli kutlama

Gökhan Tepe sanat hayatının 20. yılını önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konserle kutladı. Sanatçı, “Bugünleri hayal ediyordum. Benim için çok anlamlı bir gün. Sekiz albüm ve iki single çalışmasıyla 20 yılı devirdim. Siz basından dostlarıma da teşekkür ederim” dedi.

DEMET AKALIN: “HÜLYA EKRAN İSTİYOR”

Gecede sürpriz şekilde sahneye çıkan Demet Akalın, eşi Okan Kurt’la konsere katıldı. Gökhan Tepe’ye sürpriz yapan Demet Akalın, “Gökhan, Ayla ve ben muhteşemiz. Gece kaç olursa olsun ilk güzel şarkılarını bana dinletirler. Bu arada Cansu Kurtçu ve Fettah Can’dan da şarkı aldım.

basliksiz-1

Gerçi ben onu Hülya Avşar için almıştım. Sağolsun ne single ne de albüm yapmak istiyor. İnanılmaz bir şarkı. Hülya’ya sürpriz yapmak istemiştim. Parasını da ödedim şarkının. Ona okutacaktım ama istemiyor. O, televizyon ve şov kadını olduğu için yine ekrana ağırlık vermek istiyor, şarkı bana kaldı” dedi.

Gökhan Tepe'nin eşi Aylin Özer Tepe de sanatçının arkasında flüt çaldı.

“SANAT PAHALI BİR ŞEY”

Yakın dostu Gökhan Tepe’yi önemli gecesinde yalnız bırakmayan Ayla Çelik, “Gökhan benim yol arkadaşım. Onunla bir çok güzel şarkı yazdık. Ben şarkılarımı aşkla yazarım” dedi. Muhabirlerin “Hit şarkı üretmek zordur. Sizden şarkı almak pahalı mıdır?” sorusuna “Öyle olduğumu iddia ediyorlar. Pahalı bir kadınmışım, Arkadaşlar sanat pahalı bir şey. Ben de sanat yapıyorum” şeklinde iddialı bir açıklamada bulundu.

basliksiz-1

“GÖKHAN BENİM EVLADIM GİBİ”

Selami Şahin ise geceye eşi Didem Şahin’le katıldı. Usta sanatçı, “Gökhan’ın babası Osman Bey benim yakın dostumdur. Gökhan bizim evladımız, kardeşimiz ve dostumuz. Biz zaten bir aileyiz. İnanıyorum ki nice yirmili yılları olacak, eminim” şeklinde konuştu.

basliksiz-1