2017’de aşkı konuştuk

Bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bırakıyoruz. Her alanda olduğu gibi magazin dünyasında da 2017 yılı birçok olayla hatırlanacak. Tıpkı geçen sene yaşanan aşklar gibi. İşte karşınızda 2017’ye damgasını vuran aşklar…

2017’de aşkı konuştuk

Yılın aşkı

Bu sene dünya çapında ses getiren en ilginç aşk hiç kuşkusuz dünyaca ünlü model Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara'nın aşkıydı…

resimid_1377031

Bir arkadaş ortamında tanışan iki isim ilk görüşte birbirlerine ilgi duyduklarını açıkladı. Milli yenge unvanını alan Lima, sevgilisiyle birlikte Türkiye'de tatil de yaptı.

Sansasyon

Tuba Büyüküstün ile işletmeci Umut Evirgen, sansasyonel bir aşka imza attı.

resimid_1375366

İkili ilk kez birlikte görüntülenince, Evirgen'in fotoğrafları çeken gazeteciyi dövmesi genç işletmecinin hapis yatmasına neden oldu.

resimid_1402031

İkilinin aşkının, Büyüküstün Onur Saylak'la evliyken başladığı dedikoduları da bu aşkın bu denli konuşulmasının nedeni…

Sürpriz aşk

Bu yılın sürprizi hiç kuşkusuz Sıla ile Ahmet Kural'ın aşkı oldu.

resimid_1413913

Herkesten habersiz, sesiz sedasız birbirlerine gönlünü kaptıran ikili aşklarını ilk olarak kendi sosyal medya hesaplarından paylaşarak hayranlarına duyurdu.

resimid_1383863

Bir dargın bir barışık

Ünlü pop sanatçısı Murat Boz ile ekranların sevilen oyuncusu Aslı Enver, 2017 yılının ilk aylarında ilişkilerini sonlandırmıştı.

resimid_1387731

Hayranlarını üzen bu gelişme sonrası bir süre ayrı kalan çift, yılın son aylarında yeniden bir araya gelerek aşklarına kaldıkları yerden devam kararı aldı.

resimid_1384943

Beklenen düğün

Acun Ilıcalı'yla yaşadığı fırtınalı aşkı nikah masasına taşıyan Şeyma Subaşı, sonunda muradına erdi.

acun-ilicali-ile-seyma-sub

Ilıcalı eski eşi Zeynep Ilıcalı'yla boşanamadığı için uzun süre beklemek zorunda kalan Subaşı, bu evlilik 2016 yılında sona erince Fransa'nın tatil kenti St. Tropez'de masalsı bir düğünle dünyaevine girdi.

Yılın ayrılığı

Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy aşkı, 2017 yılının nisan ayında sona erdi.

arzu-sabanci-haci-sabanci-ve-ozge-ulusoyun-biten-iliskisiyle-ilgili-sessizligini-bozdu-1492756086513

Ayrılığın ardından mankenin Hacı Sabancı ve annesi hakkında söylediği sözler gündeme bomba gibi düştü. Genç işadamı, Ulusoy'un cep telefonunda hakarete varan mesajları gördüğü için altı yıllık ilişkiyi bir anda bitirdi.