2017’nin magazinel ‘En’leri ortaya çıktı

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2017 yılının magazin olaylarını masaya yatıran sosyal paylaşım platformu Kızlar Soruyor, hazırladıkları anketler üzerinden geride bıraktığımız yıla dair şaşırtıcı tespitlerde bulundu.

2017’nin magazinel ‘En’leri ortaya çıktı

Pek çok çarpıcı magazin gelişmesinin yaşandığı 2017 yılını geride bırakmaya hazırlanırken, ‘2017’nin en bomba yeni ilişkisi’, ‘2017’nin en büyük aldatma olayı’, ‘2017’nin en magazinel düğünü’ gibi başlıklar altında hazırlanan anketler seyircilerin unutmadığı magazin başlıklarını ve kişilerini ortaya çıkardı. İşte ünlüler cephesinin 2017 ilişki haritası:

2017'nin En Bomba Yeni İlişkisi: Sıla & Ahmet Kural

2017'nin En Bomba Ayrılığı: Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Ayrılığı

2017'nin En Büyük Aldatma Olayı: Murat Başoğlu'nun eşini aldatması

2017'nin Kıskançlıkta Zirve Aşığı: Fahriye Evcen

2017'nin En Magazinel Düğünü: Şeyma Subaşı-Acun Ilıcalı

İşte anketlerin detayları:

2017’nin en bomba yeni ilişkisi:

2017'nin En Bomba Yeni İlişkisi anketinde birinci, Adriana Lima & Metin Hara çiftini bile sollayan Sıla & Ahmet Kural çifti oldu.

adriana-lima-sli

2017’nin en bomba ayrılığı

2017'nin en bomba ayrılığı Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’a ait! Ankette ikinci Gülben Ergen- Erhan Çelik, üçüncü Demet Şener- İbrahim Kutluay olurken onları Tuba Büyüküstün – Onur Saylak takip etti.

0x0-merve-bolugur-bakin-kimin-yatinda-goruldu-1500209875816

2017’nin en büyük aldatma olayı

Teknede bir bayanla yakalanarak uzun süre magazin gündemini meşgul eden Murat Başoğlu'nun eşini aldatması 2017'nin en büyük aldatma olayı seçildi. Boşandıktan 5 gün sonra Selin İmer ile aşk yaşadığı haberinin çıkmasıyla akıllara bu ilişkinin daha geçmişe dayandığını getiren Mustafa Ceceli yılın ikinci büyük aldatma olayına imza attı.

murat-basoglu

Ankette kız erkek dağılımı ise farklılık gösterdi. Kızların %43’ü Mustafa Ceceli'yi en büyük aldatma olarak nitelendirirken, erkeklerin %34’ü Murat Başoğlu’nu seçti.

2017’nin kıskançlıkta zirve aşığı

“2017’nin kıskançlıkta zirve aşığı” anketinde instagramda ona iltifat eden mankeni engelleyen Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen oyların %53’üyle en kıskanç aşık seçildi.

fahriyeevcen3

Sinem Kobal ve eski sevgilisi Arda Turan’ın tüm yazılarını sildiren Kenan İmirzalıoğlu ikinci sıraya yerleşirken, “Eşim güzel olsun istemem” açıklamasını yapan Alişan üçüncü oldu.

2017’nin en magazinel düğünü

2017’ye her açıdan damga vuran Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın düğünü 2017'nin en magazinel düğünü seçildi.

iste-acun-ilicali-seyma-subasi-dugununun-en-ozel-fotograflari-seyma-subasidan-olay-dugun-dansi

Ankette Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin düğünü ikinci, Rüzgar Erkoçlar- Tuğba Beyazoğlu’nun düğünü üçüncü seçilirken onları Almeda Abazi – Tolgahan Sayışman takip etti.

Murat Başoğlu gözyaşları içinde açıkladı! İlginizi Çekebilir Murat Başoğlu gözyaşları içinde açıkladı!

 

Şeyma Subaşı'nın dansına Acun'dan ilginç tepki! İşte en özel düğün fotoğrafları! İlginizi Çekebilir Şeyma Subaşı'nın dansına Acun'dan ilginç tepki! İşte en özel düğün fotoğrafları!