Dolunay 21. bölüm fragmanı geldi! 21. bölümde neler olacak? Dolunay 20. son bölüm izle!

Dolunay 21. bölüm fragmanı geldi!. Dolunay son bölümde Nazlı restoran ve mali sorunlarla uğraşırken tesadüfen Ferit’in doğum günü olduğunu öğrenir ve Ferit’e sürpriz bir parti organize eder. 20. bölümde yaşanan duygu dolu anların ardından Peki yeni fragman geldi mi? Dolunay 21. bölümde neler olacak? İşte son fragman ve son bölüm özeti...

Dolunay 21. bölüm fragmanı geldi! 21. bölümde neler olacak? Dolunay 20. son bölüm izle!

Dolunay 21. bölüm fragmanı geldi! 21. bölümde neler olacak? Dolunay dizisi son bölümü ile nefes keserken 21 bölümde neler yaşanacağının ipuçlarını öğrenmek isteyen izleyiciler Dolunay yeni fragmanı merak ediyor. No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu Dolunay'da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel'e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül eşlik ediyor. Son bölümde Fatoş Tarık'ın kendisinden hoşlandığından bihaber Manami'yi yüreklendirmektedir. Haberimizden son bölüm izleme linkine ve özetine ulaşabilirsiniz. Peki Dolunay 21. yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı?

İŞTE DOLUNAY 21. BÖLÜM FRAGMANI


 

Dolunay yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. Fragman geçen hafta son bölümden üç gün sonra yayınlanmıştı. Dolunay 21. bölüm fragmanının 21 veya 22 Kasım’da yayınlanmasını bekliyoruz.

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Nazlı restoran ve mali sorunlarla uğraşırken tesadüfen Ferit'in doğum günü olduğunu öğrenir ve Ferit'e sürpriz bir parti organize eder. Dışarıya karşı ilgili eş olarak görünmenin yanında Ferit'i daha yakından tanımak ve onu mutlu etmek ister. Ferit de Nazlı'ya karşı yelkenleri suya indirmiştir. Ne var ki bu parti sadece Ferit için değil Nazlı için de sürprizlerle doludur. Aşağıda linkten Dolunay son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

DOLUNAY 20. BÖLÜM İZLE!

Asuman gittikçe Deniz'e doğru çekilirken Deniz'in duygularını kestirememektedir. Bu belirsizlik Asuman'ı durdurmaz. Fatoş Tarık'ın kendisinden hoşlandığından bihaber Manami'yi yüreklendirmektedir.