Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
23 Mart Beyaz Show konukları ve fragmanı… Beyaz Show saat kaçta başlayacak?
23 Mart Beyaz Show konukları ve fragmanı… Beyaz Show saat kaçta başlayacak?
Beyaz Show her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden renkli konukları ağırlayacak. Beyaz Show'un 23 Mart konukları belli oldu. Ayrıca yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Beyaz Show konukları kimler olacak? Saat kaçta başlayacak? İşte detaylar...
Magazin 23 Mart 2018 - 14:51

22 yıldır cuma geceleri yayınlanan Beyaz Show bu akşam yine izleyicileri ekrana kilitleyecek. Yeni bölüm fragmanı ile Beyaz Show’un konukları da belli oldu. Merak edilen konukları ve Beyaaz Show'un bu akşam saat kaçta başlayacağını haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte yeni bölüm fragmanı…

BEYAZ SHOW KONUKLARI KİMLER?

Beyaz Show’un bu haftaki konukları belli oldu. Yarın akşam ekrana gelecek olan Beyaz Show’a Fatih Erkoç, Birce Akalay, Yılmaz Vural, Oğuzhan Uğur ve Deniz Cengiz konuk olacak.

Türk popunun efsane ismi Fatih Erkoç, Siyah Beyaz dizisinin başrolü Birce Akalay, ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, sosyal medyada büyük hayran kitlesi olan şarkıcı Oğuzhan Uğur ve ünlü oyuncu Deniz Cengiz konuk oluyor.

BEYAZ SHOW SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Sempatik sunucu Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show 23 Mart 2018 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45’te Kanal D’de olacak.

Son güncelleme: 14:59 - 23.03.2018