26. bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin yeni fragman yayınlandı! İstanbullu Gelin 25. son bölüm izle!

İstanbullu Gelin 26. yeni bölüm fragmanı sürprizlerle dolu son bölümün ardından izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. İstanbullu Gelin 25. bölümde Esma’nın son hamlesi Faruk ve Süreyya’yı çok şaşırttı. Son bölümde İpek'in hastaneden eve gelince düzelir diye sanıyorlar fakat yine bebeğin istemeyince Esma Hanım çareyi farklı bir şekilde bulur. Peki Aslı Enver ile Özcan Deniz'in başrolünde oynadığı dizi İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 26. bölümde neler olacak? İşte son bölüm izleme linki ve özeti...

26. bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin yeni fragman yayınlandı! İstanbullu Gelin 25. son bölüm izle!

Reyting listelerinin başından düşmeyen İstanbullu Gelin son bölümü ile nefes kesti. İzleyiciler İstanbullu Gelin yeni fragmanını 25. bölüm biter bitmez Google üzerinden araştırmaya başladı. İstanbullu Gelin 26. bölüm fragmanında yeni bölümde neler olacağının ipuçları aranıyor. Son bölümde günün erken saatlerinde gelen bir haber konakta kıyamet kopmasına sebep olur. Büyük kararların eşiğindeki Dilara hiç ummadığı bir olayla karşılaşır. Büyük beğeni toplayan dizi Romanya'da izlenme rekorları kırıyor. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı, Star TV'nin sevilen dizisi “İstanbullu Gelin” Türkiye'den sonra Orta Avrupa'nın da gözdesi oldu.Peki İstanbullu Gelin 26. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Son bölümde neler oldu?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizi biter bitmez google üzerinde en çok araştırılan konular arasına girdi. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enverin paylaştıkları StarTv'nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin her bölümü, ardından da yeni bölüm fragmanı takipçileri tarafından araştırılmaya başlıyor.

İSTANBULLU GELİN 26. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İstanbullu Gelin' Orta Avrupa'da da büyük ilgi görürken Romanya'da ise izlenme rekoru kırdı. Romanya'nın ünlü şov programlarını ve dizilerini geride bırakan ‘İstanbullu Gelin' dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü 1 milyon 300 bin Romen tarafından izlendi. Ülkenin en çok izlenen şov programı ‘Romanya'nın sesi' 1 milyon 200 bin izleyici ile ikinci sırada yer aldı. “İstanbullu Gelin” güçlü oyuncu kadrosu ve merak dolu gelişmeleriyle Cuma akşamları Star'da.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Esma’nın beklenmedik hamlesi herkesi şaşırtacak!

Günün erken saatlerinde gelen bir haber konakta kıyamet kopmasına sebep olur. Büyük kararların eşiğindeki Dilara hiç ummadığı bir olayla karşılaşır. Süreyya içinde büyüyen korkuyla yüzleşmek ister. Bu uğurda attığı adım hiçbir şeyden haberi olmayan Faruk tarafından çok farklı anlaşılır.

İSTANBULLU GELİN 25. BÖLÜM İZLE!

Nurgül'ün ricasını kırmak istemeyen Osman'ın yemek masasında söylediği sözler herkesi şok eder. Esma'nın son hamlesi Faruk ve Süreyya'yı çok şaşırtacaktır. Ancak derinlerdeki sebep bambaşkadır.

Loading...