Sözcü Plus Giriş

İstanbullu Gelin 27. bölüm fragmanı geldi mi? 27. bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin 26. son bölüm izle!

İstanbullu Gelin 27. bölüm fragmanı geldi mi? İstanbullu Gelin 26. bölüme Manuş Baba’nın ‘Eteği Belinde’ şarkısı damga vurdu. Son bölümde Süreyya, Esma’nın tuhaf davranışlarına anlam verememektedir. Yaşanan heyecan ve duygu dolu anların ardından İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. 27. bölümde neler olacak? İşte İstanbullu Gelin son bölüm izleme linki ve özeti...

null
Güncellenme: 10:20, 25/11/2017
İstanbullu Gelin 27. bölüm fragmanı geldi mi? 27. bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin 26. son bölüm izle!

Peki Aslı Enver ile Özcan Deniz’in başrolünde oynadığı dizi İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Heyecanla beklenen 27. bölüm fragmanında yeni bölümün ipuçları aranıyor. İstanbullu Gelin 26. son bölümde Gelen bir haber, Adem'e hayatının en büyük mutluluğunu yaşatır. Ada bebeğin konakta estirdiği pozitif hava daha ne kadar devam edecek?Osman'ın müdahalesi Esma ve Garip'i hiç ummadıkları bir şekilde karşı karşıya getirir.  Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı? İşte son bölüm ve yeni bölüm hakkında detaylar…

İSTANBULLU GELİN YİNE LİDER

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı, sevilen dizi “İstanbullu Gelin” milyonları yine ekran başına kilitledi. Süreyya'nın yeğenine sahip çıkıp ona annelik yaptığı duygu dolu anlar bölüme damgasını vurdu.

İstanbullu Gelin, dün akşam AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. Dizi, AB izleyici kitlesinde 8.47 izlenme oranı ve 19.72 izlenme payı; ve 20+ABC1'de 7.92 izlenme oranı ve 17.91 izlenme payıyla ilk 100 sıralama listesinde birinciliğe oturdu

Eve çıkmalarına ragmen bebeği hala sahiplenemeyen İpeğin geçirdiği ağır travma ve her şeyden bihaber anne şefkati arayan Ada bebeğin Süreyya'nın kollarında teselli bulduğu anlar gecenin en çok konuşulanları oldu.

Senem ve Akif'in herkesten gizli görüşmeleri romantik akşam yemeği ile resmiyet kazanırken Dilara'nın Adeim'i her şeye ragmen affetmesi akıllarda soru işareti bıraktı.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYNLANDI MI?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizi biter bitmez google üzerinde en çok araştırılan konular arasına girdi. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enverin paylaştıkları StarTv’nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin her bölümü, ardından da yeni bölüm fragmanı takipçileri tarafından araştırılmaya başlıyor. İstanbullu Gelin 27. bölüm yani yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından bekleniyor. Dizinin takipçileri şimdi yeni bölümün fragmanını bekliyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanının dizinin yayın günü yakınlaşınca yayınlanması bekleniyor. İstanbullu Gelin yeni fragmanı yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN 27. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İstanbullu Gelin’ Orta Avrupa’da da büyük ilgi görürken Romanya’da ise izlenme rekoru kırdı. Romanya’nın ünlü şov programlarını ve dizilerini geride bırakan ‘İstanbullu Gelin’ dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü 1 milyon 300 bin Romen tarafından izlendi. Ülkenin en çok izlenen şov programı ‘Romanya’nın sesi’ 1 milyon 200 bin izleyici ile ikinci sırada yer aldı. “İstanbullu Gelin” güçlü oyuncu kadrosu ve merak dolu gelişmeleriyle Cuma akşamları Star’da.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Süreyya, bebeğe sahip çıkıyor… Konakta gerlim artıyor!

Son gelişmelerden sonra kendisine yeni bir rutin belirleyen Süreyya, Esma'nın tuhaf davranışlarına anlam verememektedir. Gelen bir haber, Adem'e hayatının en büyük mutluluğunu yaşatır. Aşağıdaki linkten İstanbullu Gelin son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN 26. BÖLÜM İZLE!

Osman'ın müdahalesi Esma ve Garip'i hiç ummadıkları bir şekilde karşı karşıya getirir. Konaktaki bir değişiklik Fikret'in çileden çıkmasına neden olur. Adem'in teklifi Boran ailesinde büyük depremler yaratır. Onca zaman gömülü kalmış, tüm dengeleri değiştirebilecek bir sır Esma'nın ellerinde gün yüzüne çıkacaktır.

DİZİDE EŞLERİN AŞKI KONUŞULACAK

İstanbullu Gelin'in ‘Fikret'i Salih Bademci'nin 2 yıl önce nikah masasına oturduğu meslektaşı İmer Özgün, geçen hafta ekibe dahil oldu.Yönetmen Zeynep Günay Tan'ın “Aramıza hoşgeldin güzellik” notuyla sosyal medyadan fotoğrafını paylaştığı İmer Özgün, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi Salih Bademci'yle dizide de aşk yaşayacak. İstanbullu Gelin'de eşi ‘İpek'e duyduğu karşılıksız aşkı yüzünden büyük acılar çeken ‘Fikret, gerçek sevgiyi şirketinin çalışanında bulacak.

Yayınlanma Tarihi:23:37,